Kwota do zapłaty

 

Kwota do zapłaty (2015-11-04 20:25)

Witam ,
Mam pytanie czy minus i jakas tam kwota do to jest nadpłata? znalazlem taką odpowiedz dla kogos na fb. nju ale chce sie upewnić bo mam taka własnie sytuacje  np :-112zl

 

Kwota do zapłaty (2015-11-05 13:15)

Ja zawsze mam kwotę na 2-3 abonamenty do przodu, to mam to właśnie jako "Minus".
I jest to nadpłata. Czyli też masz nadpłatę mimo, że kwota jest na czerwono.

 

Kwota do zapłaty (2015-11-05 17:57)

witam serdecznie mam takie pytanie. Moja oferta to nju buzz za 29zł a rachunek mi przyszedł ponad 46zł czemu tak się dzieje. Jest napisane w ofercie że jak przekrocze 29 zł to jest darmowe nielimitowane 

 

Kwota do zapłaty (2015-11-15 16:29)

robert1 pobierz wykaz szczegółowy tam masz rozpiskę za co i ile Tobie naliczyli to będziesz wiedział skąd ta kwota. Wróżek na forum chyba tutaj nie ma, a ja czarodziejem z magiczną kulą też nie jestem ;)

[EDIT]
Jeśli korzystasz z Nju Dodatkowy i jest to Twoja pierwsza faktura to kwota może się zgadzać: 29zł za połączenia + 9zł z góry za Nju Dodatkowy + reszta to proporcjonalna opłata za Nju Dodatkowy za pierwszy niepełny okres.

[edytowane przez nju_klient o 16:32 w dniu 2015-11-15]

odpowiedź

Kwota do zapłaty | ki5iel (04.11.2015, 20:25)

Witam ,
Mam pytanie czy minus i jakas tam kwota do to jest nadpłata? znalazlem taką odpowiedz dla kogos na fb. nju ale chce sie upewnić bo mam taka własnie sytuacje  np :-112zl
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies