forumstrona www, moje kontomoje kontoWyłaczone połączenia wychodzące

Wyłaczone połączenia wychodzące

 

Wyłaczone połączenia wychodzące (2015-10-19 10:51)

W piątek dopłaciłam zaległą cześć faktury do dzisiaj nie mogę wykonywać połączeń wychodzących

 

Wyłaczone połączenia wychodzące (2015-10-19 21:37)

spoko ja też nie

 

Wyłaczone połączenia wychodzące (2015-12-07 10:15)

Ja miałem jeszcze 20 zł na Koncie i mi zablokowali wychodzące , nigdzie się nie mogę dodzwonić nawet na BOK, 2 lata w NJU rozwiało moje dobre zdanie o tej sieci . Telefon nie działa od 27.11.2015  a kto mi zwróci moje pieniądze? ! ! NIgdy więcej NJU ! !!!!!!!

~jan

 

Wyłaczone połączenia wychodzące (2015-12-07 11:39)

Zapłaciłam zaległą fakturę dwa dni temu dziś dostałam sms z treścią o zablokowaniu połączeń wychodzących. Zablokowano mi połączenia stacjonarne na komórkowe mogę dzwonić. Nie mogę się z Państwem skontaktować telefonicznie. Proszę o informacje


 

Wyłaczone połączenia wychodzące (2015-12-07 12:58)

Ja też, bez informacji i z niewiadomego mi powodu nie mogę wykonywać połączeń, ani wysyłać smsów, czy łączyć się z internetem. Co jest?!

 

Wyłaczone połączenia wychodzące (2016-04-07 10:42)

ile może trwać odblokowanie konta wiem że nie zapłaciłam w terminie ale zdarzyło się to pierwszy raz już nie będę mówić z jakiej przyczyny ale pilnie potrzebuje telefonu a połączeń wychodzących jak nie było tak nie ma wysłałam potwierdzenie przelewu i nic co mogę jeszcze zrobić żeby było szybciej

 

Wyłaczone połączenia wychodzące (2016-04-10 21:40)

skontaktuj się z BOK, może oni coś poradzą, a na przyszłość warto płacić na czas, zwłaszcza, że zanim zablokują to przysyłają wiele przypomnień i musi upłynąć trochę czasu od terminu płatności.

odpowiedź

Wyłaczone połączenia wychodzące | gość1445244708069 (19.10.2015, 10:51)

W piątek dopłaciłam zaległą cześć faktury do dzisiaj nie mogę wykonywać połączeń wychodzących
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników