forumnju z rachunkiemoferta[INFO] Problemy z internetem w nju dodatkowy

[INFO] Problemy z internetem w nju dodatkowy

 

[INFO] Problemy z internetem w nju dodatkowy (2015-10-07 08:39)

Ciekawostka którą właśnie się dowiedziałem po kontakcie z infolinią (bo nie otrzymuje e-maili ani SMSów z njumobile odnośnie statusu moich zgłoszeń)
Jest problem z trąnsmisją danych w planie nju dodatkowy. Problem objawia się niską prędkością i nałożonym lejkiem na ten numer. rozwiązaniem jest nawiązanie pojedyńczego połączenia na numerze głównym.
W moim przypadku, moim numerem głównym jest numer który dałem rodzicom, a swój numer przeniosłem od poprzedniego operatora 6 miesięcy później. W efekcie, mój numer główny nie używa internetu, moi rodzice nie potrzebują. Ja natomiast mam swój numer jako dodatkowy , uzywam internet do pracy, jestem w czarnej d...
Brawo Nju, 3 miesiące z wami, i tylko jeden miesiąc wszystko działało poprawnie.

 

[INFO] Problemy z internetem w nju dodatkowy (2015-10-07 11:31)

Opisywany przez Ciebie problem z numerem Dodatkowym był już na forum:
http://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,94600003,title,internet-na-numerze-nju-dodatkowy,watek
także nie jesteś osamotniony.

Osobiście stosuję zasadę, że numer Główny ma osoba zainteresowana netem, dlatego zawsze na numerze Głównym będzie jakieś połączenie z netem. Z tego powodu numer Dodatkowy nie doświadcza wspomnianego problemu narzuconego lejka, choć mamy jeszcze do dyspozycji transfer danych do wykorzystania z pełną prędkością.

Dodatkowo w linkowanym wątku była poruszana kwestia braku możliwości połączenia w technologii LTE na numerze Dodatkowym ale w moim przypadku zgłoszenie reklamacji rozwiązało problem.

 

[INFO] Problemy z internetem w nju dodatkowy (2016-01-07 18:14)

Miesiąc czasu net chodził bez problemu i od nowego roku mam lejek na dodatkowym masakra brak odzewy z obsługi kicha ...

~adamss

 

[INFO] Problemy z internetem w nju dodatkowy (2016-01-14 13:13)

u mnie jest jeszcze gorzej. Za staż miałem bonus. W sumie 15 GB. Po włączeniu dodatkowego nr, lejek jest nakładany na oba numery już pierwszego dnia nowego cyklu. Poprawnie działa tylko przez chwilę [ierwszego dnia i później kicha. Co miesiąc pisze reklamacje, ale brak stałej poprawy!

 

[INFO] Problemy z internetem w nju dodatkowy (2016-01-14 20:07)

Na razie Nju nie może rozwiązać tego problemu. 
Dlatego na początku każdego okresu rozliczeniowego należy skorzystać z internetu na numerze głównym. Włączyć przesył danych i wyłączyć.

~nocnydyżurny

odpowiedź

[INFO] Problemy z internetem w nju dodatkowy | gość1444120644199 (07.10.2015, 08:39)

Ciekawostka którą właśnie się dowiedziałem po kontakcie z infolinią (bo nie otrzymuje e-maili ani SMSów z njumobile odnośnie statusu moich zgłoszeń)
Jest problem z trąnsmisją danych w planie nju dodatkowy. Problem objawia się niską prędkością i nałożonym lejkiem na ten numer. rozwiązaniem jest nawiązanie pojedyńczego połączenia na numerze głównym.
W moim przypadku, moim numerem głównym jest numer który dałem rodzicom, a swój numer przeniosłem od poprzedniego operatora 6 miesięcy później. W efekcie, mój numer główny nie używa internetu, moi rodzice nie potrzebują. Ja natomiast mam swój numer jako dodatkowy , uzywam internet do pracy, jestem w czarnej d...
Brawo Nju, 3 miesiące z wami, i tylko jeden miesiąc wszystko działało poprawnie.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników