Nju Dodatkowy

 

Nju Dodatkowy (2015-09-27 18:50)

Witam Was .

Od jakiegoś miesiąca mam problem z nju dotyczący numeru  dodatkowego.
Na jakiej podstawie nju nalicza opłaty  za numer dodatkowy  skoro nie podpisywałem  żadnej  umowy?
Fakt, że miałem  mieć numer dodatkowy ale dokumenty  poszły  całkowicie w inne miejsce.
Ja natomiast nawet ich  nie widziałem.


~hypno

 

Nju Dodatkowy (2015-09-29 22:56)

Jeśli ktoś obcy podszył się pod Ciebie i podpisał za Ciebie umowę oraz przejął Twoją kartę SIM to zgłoś to na policję i złóż reklamację do Nju.
Choć osobiście wątpię w taki scenariusz, bo kurier sprawdza delikwenta z dowodu i nie pozwoli sobie na jawny wałek, chyba, że chce stracić pracę.

 

Nju Dodatkowy (2015-09-30 15:54)

to jest odpowiedź na post:

Jeśli ktoś obcy podszył się pod Ciebie i podpisał za Ciebie umowę oraz przejął Twoją kartę SIM to zgłoś to na policję i złóż reklamację do Nju.
Choć osobiście wątpię w taki scenariusz, bo kurier sprawdza delikwenta z dowodu i nie pozwoli sobie na jawny wałek, chyba, że chce stracić pracę.


To moja Babcia, która ma 80 lat.
Wiem jak w praktyce wygląda takie podpisywanie umowy. Kurier pokazuje miejsca gdzie złożyć podpis nie informując o  niczym. Tym  bardziej, że to  starsza osoba.
To nie zmienia faktu,że dokumenty  powinny  trafić do Mnie i  on to  powinien  wiedzieć
(sprawdzić) a nie do mojej Babci, która miała używać numeru  dodatkowego.

 

Nju Dodatkowy (2015-09-30 22:23)

Umowa jest dostarczana na adres korespondencyjny podany przy składaniu zamówienia.
Babcia chyba musiała podpisać się Twoim imieniem i nazwiskiem, bo inaczej umowa by nie przeszła z innym imieniem.

Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie kurierzy są przewrażliwieni, ba nawet są nadgorliwi i chcą więcej danych niż sam operator wymaga, więc wałów z Nju nie kręcą.

Jeśli nie chcesz Nju Dodatkowego to pisz wypowiedzenie i tyle w temacie. Albo pisz skargę i reklamację o ile babcia nie próbowała podrabiać Twojego podpisu.

[edytowane przez nju_klient o 22:25 w dniu 2015-09-30]
 

Nju Dodatkowy (2017-09-26 07:09)

Siemanko słuchajcie ja jestem w nju na kartę z rachunkiem i kiedy kartę SIM wraz z umową dostarczył kurier na podany adres nie żądał o dokumenty które potwierdzają moje dane osobowe. A mogę powiedzieć jeszcze tylko dla informacji że ten numer telefonu który został mi dostarczony nie był na mnie lecz na zupełnie nie spokrewnionom ze mną osobę zamówiony fakt że do mojego użytku codziennego. Choć na umowie jest kto inny podany jako właściciel tego oto abonamentu. Kurier bez żadnego problemu wręczył mi przesyłkę kiedy byłem pod danym adresem po mimo że nie dało się przeoczyć tego iż płeć była przeciwna niż na przesyłce zostało to zawarte. I teraz proszę o odpowiedź w tym kontekście dlaczego Kurier nie sprawdzałem danych osobowych oraz to że nie miał oporu wydania w żadnym wypadku paczki zupełnie innej osobie niż jest to zawarte na kopercie zgodnie z ustaleniami w nju mobile. Morał z tego taki że zaniedbania wychodzą ze strony dostarczycieli przesyłek kurierskich. A nie osób zamawiających. Tu mogę dodać jeszcze tylko jedno że odpowiedzialność za błędy dokonane przez dostarczycieli odpowiadaj ludzi którzy nie mają zielonego pojęcia o zaistniałych problemach związanych z realizacją abonamentu. Czyli jeśli ktoś uaktywnia tą kartę to rachunek wykorzystania spada na nie winna osobę. Właśnie dlatego tak się dzieje oszustwo dokonane legalnie. W raz ze zgłoszeniem o źle dostarczonej przesyłce nju może tylko odpowiedzieć że wina nie tkwi w ich przypadku lecz dostarczycielu. A niestety rachunku płatności trzeba dokonać w razie nie zastosowania się do zapłaty zostają pociągnięci do odpowiedzialności karnej zawarte w regulaminie danego operatora sieci komórkowej przez abonenta godzącego się na piśmie w którym jest wyszczególnione że nie ma odwrotu do odstąpienia od dokonanej umowy 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~danielo99

 

Nju Dodatkowy (2017-10-22 14:40)

chce przenieś numer bratu do mojego rachunku ale nie mogę zmienić danych osobowych  jak to zrobić 

~grzegorz

 

Nju Dodatkowy (2017-10-25 09:20)

to jest odpowiedź na post:

chce przenieś numer bratu do mojego rachunku ale nie mogę zmienić danych osobowych  jak to zrobić 



Numer dodatkowy musi mieć te same dane co numer główny, więc oczywiste, że nie możesz zmienić danych. Jak numer główny jest na hanie kowalską to numer dodatkowy musi też być na hanię kowalską i to jeszcze przesz przeniesieniem.

~boniek

 

Nju Dodatkowy (2017-10-25 09:35)

Witam, 
Czy będąc w Polsce, korzystając z nju mobile place za odbieranie zagranicznego połączenia z niemieckiej sieci?
Dziękuję za odpowiedź.

~magdalre

odpowiedź

Nju Dodatkowy | ~hypno (27.09.2015, 18:50)

Witam Was .

Od jakiegoś miesiąca mam problem z nju dotyczący numeru  dodatkowego.
Na jakiej podstawie nju nalicza opłaty  za numer dodatkowy  skoro nie podpisywałem  żadnej  umowy?
Fakt, że miałem  mieć numer dodatkowy ale dokumenty  poszły  całkowicie w inne miejsce.
Ja natomiast nawet ich  nie widziałem.


wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

14 gości i 0 zalogowanych użytkowników