forumnju na kartęusługiPo przeniesieniu numeru z Heyah do Nju nie mogę doładować konta

Po przeniesieniu numeru z Heyah do Nju nie mogę doładować konta

 

Po przeniesieniu numeru z Heyah do Nju nie mogę doładować konta (2015-10-06 19:23)

Przeniosłem numer z Heyah na karte do Nju na karte. Chcialem ten numer po raz pierwszy doładować i nie mogę - przez internetowe konto w banku dostaje komunikat:

Doładowanie telefonu o numerze 48XXXXXXXXX jest niemożliwe.
Numer jest błędny lub wybrano niewłaściwego operatora.


Bank odpowiedział mi:

z danych dostępnych w systemie wynika, że Pana numer telefonu nie jest znany przez operatora nowej sieci komókowej. W tej sytuacji zachęcam do kontaktu z operatorem sieci celem wyjaśnienia.

Tak samo nie da się doładować numeru z bankomatu.

Gdy próbuję doładować przez http://www.doladowania.njumobile.pl/ dostaję:

Podany numer nie może zostać zasilony.

 

Po przeniesieniu numeru z Heyah do Nju nie mogę doładować konta (2015-10-06 23:29)

odczekaj jeden dzień roboczy, niech system przetworzy dane. Chyba, że numer został przeniesiony wcześniej to pisz reklamację.

 

Po przeniesieniu numeru z Heyah do Nju nie mogę doładować konta (2015-10-16 13:00)

U mnie to samo - przeniosłem numer, operacja wykonana wczoraj, do teraz nie mogę zasilić konta. Reklamacja zgłoszona wczoraj, nawet nie otrzymałem potwierdzenia jej złożenia. Prywatnego numeru używam do rozmów służbowych, już drugi dzień nie mogę wykonywać połączeń z powodu braku środków na koncie.
Wracam do konkurencji, żałuję zmiany operatora.

~przemek

 

Po przeniesieniu numeru z Heyah do Nju nie mogę doładować konta (2015-10-17 19:14)

u mnie to samo. Dziadostwo te nju. Wracam do virgin.

 

Po przeniesieniu numeru z Heyah do Nju nie mogę doładować konta (2015-10-21 20:38)

U mnie ten sam problem,numer przeniesiony z T-mobile .Trzeci dzień i brak możliwości doładowania ,trzeci dzień brak odpowiedzi na zgłoszoną skargę,a cierpliwość się kończy.

~slawcio72

 

Po przeniesieniu numeru z Heyah do Nju nie mogę doładować konta (2015-10-22 11:53)

Od wczoraj jestem w Nju na kartę i nie mogę doładować konta ,ani przez stronę operatora ani przez doładowania z kont bankowych. Jakieś rady?

~oli123

 

Po przeniesieniu numeru z Heyah do Nju nie mogę doładować konta (2015-10-22 23:04)

Czy mozecie w koncu doladowac swoje numery ?

~maciekmm

odpowiedź

Po przeniesieniu numeru z Heyah do Nju nie mogę doładować konta | farmazon3000 (06.10.2015, 19:23)

Przeniosłem numer z Heyah na karte do Nju na karte. Chcialem ten numer po raz pierwszy doładować i nie mogę - przez internetowe konto w banku dostaje komunikat:

Doładowanie telefonu o numerze 48XXXXXXXXX jest niemożliwe.
Numer jest błędny lub wybrano niewłaściwego operatora.


Bank odpowiedział mi:

z danych dostępnych w systemie wynika, że Pana numer telefonu nie jest znany przez operatora nowej sieci komókowej. W tej sytuacji zachęcam do kontaktu z operatorem sieci celem wyjaśnienia.

Tak samo nie da się doładować numeru z bankomatu.

Gdy próbuję doładować przez http://www.doladowania.njumobile.pl/ dostaję:

Podany numer nie może zostać zasilony.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

44 gości i 1 zalogowanych użytkowników