forumnju z rachunkiemofertajak szybko formalności?

jak szybko formalności?

 

jak szybko formalności? (2015-09-26 18:40)

Jak dziś albo jutro zamówię nju z rachunkiem z przeniesieniem numeru z play na kartę to po załatwieniu formalności będę mógł używać dopiero od 1 listopada? czy może już wcześniej?

~krystian

 

jak szybko formalności? (2015-09-28 11:42)

U mnie było następująco. Zamówiłam usługę 7.09 września 2015 z przeniesieniem numeru z plusa, karta z numerem tymczasowym przyszła po kilku dniach( Można z tego tymczasowego numeru korzystać lub zostać przy przenoszonym). Po weryfikacji zamówienia otrzymasz e-mailem potwierdzenie wysłania dokumentów do podpisu, bądź przyczynę odmowy realizacji zamówienia na podpisanie Umowy z przeniesieniem numeru.
Kartę wraz z umową przesłali po kilku dniach. Weryfikacja wniosku trwa do 3 dni roboczych. Potem otrzymałam informację SMS-em z datą przeniesienia numeru. U mnie data wyznaczona była na 25.09. W wyznaczonym dniu przeniesienia numeru, przydzielony tymczasowy numer nju mobile zostanie zastąpiony  numerem przenoszonym. Zostaniesz powiadomiony o zakończeniu tej operacji SMSem, e-mailem lub telefonicznie, w zależności jaki tryb kontaktu wybrałeś podczas składania zamówienia.

~elisabeth85

 

jak szybko formalności? (2015-09-28 20:46)

Witam ! Po jaki czasie nju  uaktywnia przeniesienie numer z orange?

~gość1443465972063

 

jak szybko formalności? (2015-09-29 23:01)

@krystian przy składaniu zamówienia system wybierze najbliższą datę z jaką numer zostanie przeniesiony.
@gość w przypadku ofert na kartę przejście do Nju to kwestia sekund po wysłaniu SMS-a migrującego i co najmniej 1 dzień roboczy zanim system przetrawi tę zmianę.

odpowiedź

jak szybko formalności? | ~krystian (26.09.2015, 18:40)

Jak dziś albo jutro zamówię nju z rachunkiem z przeniesieniem numeru z play na kartę to po załatwieniu formalności będę mógł używać dopiero od 1 listopada? czy może już wcześniej?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

13 gości i 0 zalogowanych użytkowników