internet w nju

 

internet w nju (2013-09-15 10:04)

jak wyłączyć dostęp do internetu mobilnego w nju, chcę korzystać tylko z wifi, czy można zrobić blokadę transmisji danych poprzez zalogowanie sie na stronie swojego konta ? dziękuje za odpowiedź .

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

internet w nju (2013-09-16 19:16)

W telefonie wyłącz transmisje danych i szlus.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

internet w nju (2015-02-13 19:49)

ponawiam pytanie
jak zablokować internet mobilny - w telefonie niestety nie mam takiej funkcji
pilne

 

internet w nju (2015-02-24 13:42)

usuń punkty dostępu do netu i telefon się nie połączy w trybie transmisji danych

 

internet w nju (2015-05-26 13:03)

Wzglada na to, ze trzeba zmienic z powrotem operatora, bo mam wszystko w telefonie poblokowane, a właśnie stwierdziłem,z enawt kilka razy dziennie mam transmisję 100kB płatne za każdym razem 0,02 zł - masakra. Wcześniej miałem playa i takich kwiatków nie było. Zraz też napisze reklamacje.

 

internet w nju (2015-05-27 12:12)

Witam kupiłem niedawno w RTV AGD samsung galaxy core prime sm-360f nie działa mi w nim internet, nie łączy się z siecią tak jak by ustawienia które przychodzą były nieprawidłowe. Kilkakrotnie dzwoniłem do bura obsługi technicznej zgłaszając problem ale zostałem olany. Czy ma ktoś jakiś pomysł jak zreperować to by internet działał w tym telefonie. 

 

internet w nju (2015-05-27 18:21)

@toko
Na 99% w takich sytuacjach to wina użytkownika i ustawień w jego telefonie.
Nie spotkałem się z sytuacją, aby był transfer danych na billingu przy wyłączonym transferze danych w telefonie.
Smartfon zwykle pobiera różne aktualizacje lub "szpieguje" swojego właściciela, więc kilka połączeń po 100KB to norma pod warunkiem, że masz aktywny transfer danych w telefonie.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~wee

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~wladimir

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~schinden

odpowiedź

internet w nju | lesio (15.09.2013, 10:04)

jak wyłączyć dostęp do internetu mobilnego w nju, chcę korzystać tylko z wifi, czy można zrobić blokadę transmisji danych poprzez zalogowanie sie na stronie swojego konta ? dziękuje za odpowiedź .
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników