forumnju z rachunkiemofertazmiana z nu tyczące wy na nu buzz

zmiana z nu tyczące wy na nu buzz

 

zmiana z nu tyczące wy na nu buzz (2015-09-22 12:50)

Witam. Przeniosłam numer z innej sieci na nju z rachunkiem.  Kiedy był jeszcze nju tymczasowy zmieniłam w serwisie na nju buzz, gdyż na taką ofertę podpisałam umowę. Zmiana miała nastąpić w ciągu 24 godzin. Mój docelowy numer jest już przeniesiony, a ja nadal mam ofertę nju tymczasowy. Pisałam zgłoszenie i odpisują mi, że mam to zmienić  w serwisie. Nie da się tego zmienić, bo ciągle jest w trakcie zmiany i nie ma takiej możliwości. Co mam z tym zrobić, bo przeniosłam się tylko dlatego, żeby zrobić tandem, ale nie mogę bo nie mam nju buzz. Od samego początku tylko problemy. Zaczynam żałować, że się tu przeniosłam.

~marti

 

zmiana z nu tyczące wy na nu buzz (2015-09-22 12:58)

Przepraszam za błędy w temacie 

 

zmiana z nu tyczące wy na nu buzz (2015-09-22 12:58)

Przepraszam za błędy w temacie 

 

zmiana z nu tyczące wy na nu buzz (2015-09-29 22:28)

napisz ponowne zgłoszenie, że masz już numer docelowy, więc nju buzz powinno być już aktywne z automatu. Pewnie coś się zawiesiło w systemie. Ale patrząc na datę zakładam, że sprawa nieaktualna.

odpowiedź

zmiana z nu tyczące wy na nu buzz | ~marti (22.09.2015, 12:50)

Witam. Przeniosłam numer z innej sieci na nju z rachunkiem.  Kiedy był jeszcze nju tymczasowy zmieniłam w serwisie na nju buzz, gdyż na taką ofertę podpisałam umowę. Zmiana miała nastąpić w ciągu 24 godzin. Mój docelowy numer jest już przeniesiony, a ja nadal mam ofertę nju tymczasowy. Pisałam zgłoszenie i odpisują mi, że mam to zmienić  w serwisie. Nie da się tego zmienić, bo ciągle jest w trakcie zmiany i nie ma takiej możliwości. Co mam z tym zrobić, bo przeniosłam się tylko dlatego, żeby zrobić tandem, ale nie mogę bo nie mam nju buzz. Od samego początku tylko problemy. Zaczynam żałować, że się tu przeniosłam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników