forumnju na kartęusługiTransfer danych Miesio19

Transfer danych Miesio19

 

Transfer danych Miesio19 (2015-09-18 12:40)

Witam W ostatnich miesiącach otrzymuję informację, ze wykorzystałem transfer za 19 zł i dalej mogę korzystać do 3 GB... (kasa oczywiście ściągnięta) Niestety w wynikach na stronie nie ma ani 1 Mb ściągniętego w ciągu całego miesiąca. pisałem zapytanie przez formularz ale cisza nawet nie podjęli tematu. poczekam do końca miesiąca  przenoszę numer i zgłoszę do odpowiedniego urzędu.

 

Transfer danych Miesio19 (2015-09-18 16:26)

Mam pod swoją pieczą numer na kartę i tam choć transfer był to wg spisu połączeń nie było żadnego transferu, więc spisem połączeń się nie sugeruj.
Sam powinieneś wiedzieć, czy masz włączony transfer danych i korzystasz z netu, czy też nie.

Wystarczyło, że pobrałeś tylko 100MB i za to zgodnie z cennikiem naliczyło Ci 19zł, a teraz dodatkowy transfer, aż do limitu 3GB masz gratis, oczywiście do końca Twojego 30-dniowego okresu rozliczeniowego.

Zapewne traktują to jako reklamację, więc mają 30 dni na odpowiedź.

odpowiedź

Transfer danych Miesio19 | goscius (18.09.2015, 12:40)

Witam W ostatnich miesiącach otrzymuję informację, ze wykorzystałem transfer za 19 zł i dalej mogę korzystać do 3 GB... (kasa oczywiście ściągnięta) Niestety w wynikach na stronie nie ma ani 1 Mb ściągniętego w ciągu całego miesiąca. pisałem zapytanie przez formularz ale cisza nawet nie podjęli tematu. poczekam do końca miesiąca  przenoszę numer i zgłoszę do odpowiedniego urzędu.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

49 gości i 0 zalogowanych użytkowników