forumnju z rachunkiemusługiHalo granie na numerze dodatkowym przypisanym do oferty nju buzz

Halo granie na numerze dodatkowym przypisanym do oferty nju buzz

 

Halo granie na numerze dodatkowym przypisanym do oferty nju buzz (2015-09-12 03:15)

Czy ktoś wie dlaczego nie można włączyć halo granie na numerze dodatkowym? Otrzymuję komunikat że moje zamówienie nie może zostać zrealizowane - a dlaczego?   Ma ktoś pojęcie?

 

Halo granie na numerze dodatkowym przypisanym do oferty nju buzz (2015-09-12 10:25)

Teraz jeszcze okazało się że mój album ton zawiera taką szmirę ,i muszę wyłaczyć usługę halo granie bez limitu żeby się nie wstydzić!  Poza tym nie mogę sobie przypisać utworu tylko losowa kolejność obowiązuje - skoro tak.... Kupię sobie   halo ton  bo stać mnie...  A CO!   A JAK!   Jednak Wam odradzam ,bo po co się dodatkowo denerwować?  

~magdallenne

 

Halo granie na numerze dodatkowym przypisanym do oferty nju buzz (2015-09-13 13:46)

Sugeruję kontakt z BOK w celu wyjaśnienia tej sprawy.

Z drugiej strony to co dla Ciebie jest super hitem to dla osoby dzwoniącej może być "szmirą", więc osobiście wolę neutralny sygnał wolnej linii.

P. S. Kumpel kiedyś miał zamiast muzyki "śmieszny tekst". O ile na początku, jako nowość było to zabawne to po n-tym telefonie było to raczej wk..., na szczęście w końcu to wyłączył. Być może dlatego, że zaczęli dzwonić do niego w sprawach służbowych, a taki dzwonek był wtedy obciachem.

odpowiedź

Halo granie na numerze dodatkowym przypisanym do oferty nju buzz | magdallenne (12.09.2015, 03:15)

Czy ktoś wie dlaczego nie można włączyć halo granie na numerze dodatkowym? Otrzymuję komunikat że moje zamówienie nie może zostać zrealizowane - a dlaczego?   Ma ktoś pojęcie?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników