problem z PIN

 

problem z PIN (2015-09-15 07:51)

Witam wymieniłam kartę SIM na micro SIM. Z tą nową dostałam nowy PIN i PUK. Część danych ze starej karty poprzenosiłam na nową. Po pewnym czasie poczułam potrzebę dopisania kilku kontaktów we starej karty, które wcześniej sądziłam, że nie będą mi potrzebne i nie mogę się dostać do starej karty. Wpisałam 2 razy kod PIN (taki jak pamiętałam ze starej karty) i otrzymałam informację, że jest błędny. Nie chcę zablokować karty. Jak mogę się do niej dostać? Czy może powinnam użyć nowego kodu PIN takiego jak do nowej karty? Kiedy mogę mieć możliwość wpisania 3 razy kodu PIN? 

~w_potrzebie

 

problem z PIN (2015-09-15 18:31)

Widać pamiętasz zły PIN, a jeśli podasz 3-ci raz błędny PIN to następnie będziesz miała 10 szans na podanie kodu PUK i nadanie nowego PIN, aby dostać się do karty. Potem pozostaje tylko wyrzucenie karty na śmietnik.
Obowiązują dane dla starej karty SIM, więc poszukaj pozostałą część karty SIM, tę resztę plastiku, gdzie był podany PIN oraz PUK.

odpowiedź

problem z PIN | ~w_potrzebie (15.09.2015, 07:51)

Witam wymieniłam kartę SIM na micro SIM. Z tą nową dostałam nowy PIN i PUK. Część danych ze starej karty poprzenosiłam na nową. Po pewnym czasie poczułam potrzebę dopisania kilku kontaktów we starej karty, które wcześniej sądziłam, że nie będą mi potrzebne i nie mogę się dostać do starej karty. Wpisałam 2 razy kod PIN (taki jak pamiętałam ze starej karty) i otrzymałam informację, że jest błędny. Nie chcę zablokować karty. Jak mogę się do niej dostać? Czy może powinnam użyć nowego kodu PIN takiego jak do nowej karty? Kiedy mogę mieć możliwość wpisania 3 razy kodu PIN? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

43 gości i 0 zalogowanych użytkowników