forumstrona www, moje kontomoje kontoJak zmienić nazwisko w swoim profilu?

Jak zmienić nazwisko w swoim profilu?

 

Jak zmienić nazwisko w swoim profilu? (2015-09-10 17:56)

Witam,

jakiś czas temu wyszłam za mąż w związku z czym zmieniło się moje nazwisko. Teraz chciałam skorzystać z usługi dodatkowy numer za 9zł. W trakcie przenoszenia drugiego numeru do NJU na koniec wyskakuje okienko, że umowa zostanie zawarta na stare nazwisko w związku z czym nie wiem czy mogę teraz przenieść drugi numer? Czy najpierw muszę naprostować dane z nazwiskiem?

Pytałam na chacie, ale ten chat jest bezużyteczny. Na każde moje pytanie odsyłają mnie do kontaktu z BOK. To po co taki chat?


 

Jak zmienić nazwisko w swoim profilu? (2015-09-10 18:44)

Nazwisko może zmienić tylko obsługa Nju.
Pozostaje kontakt z BOK Nju pod numerem 690 610 610 i ustalić jaka jest procedura w takiej sytuacji.
Być może będziesz musiała przesłać ksero/skan aktu małżeństwa, czy ksero/skan nowego dowodu osobistego i wtedy zmienią Tobie nazwisko.

P.S. połączenia z BOK ponoć nie wliczają się do puli bezpłatnych minut, więc zapłacisz dodatkowo 0,19zł/min, ale nie więcej niż 5zł za połączenie. Chyba, że masz darmowe rozmowy na innym numerze to możesz dzwonić z innej sieci niż Orange/Nju.

Po zmianie nazwiska u obu operatorów możesz rozpocząć procedurę przeniesienia numeru do Nju Dodatkowy.

 

Jak zmienić nazwisko w swoim profilu? (2015-09-11 13:58)

Dzięki za odpowiedź.
Swoje dane udało mi się już naprostować.
Mam teraz inne pytanie - czy mogę do swojego abonamentu przenieść nr zarejestrowany na męża? Chcę skorzystać z usługi dodatkowy nr za 9zł miesięcznie.


 

Jak zmienić nazwisko w swoim profilu? (2015-09-11 17:14)

Nieco rozbudowaną odpowiedź masz tutaj:
http://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,99100005,title,numer-dodatkowy-ile-p-ace-,watek

odpowiedź

Jak zmienić nazwisko w swoim profilu? | syl (10.09.2015, 17:56)

Witam,

jakiś czas temu wyszłam za mąż w związku z czym zmieniło się moje nazwisko. Teraz chciałam skorzystać z usługi dodatkowy numer za 9zł. W trakcie przenoszenia drugiego numeru do NJU na koniec wyskakuje okienko, że umowa zostanie zawarta na stare nazwisko w związku z czym nie wiem czy mogę teraz przenieść drugi numer? Czy najpierw muszę naprostować dane z nazwiskiem?

Pytałam na chacie, ale ten chat jest bezużyteczny. Na każde moje pytanie odsyłają mnie do kontaktu z BOK. To po co taki chat?


wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

33 gości i 0 zalogowanych użytkowników