forumnju na kartęofertanr tel z orange na kartę do niu

nr tel z orange na kartę do niu

 

nr tel z orange na kartę do niu (2015-09-05 11:11)

Witam
Chciałabym przenieść nr telefonu z Orange na kartę do Niu na kartę, czy jest taka możliwość?, jeśli tak to czy osoba dzwoniąca do mnie z Orange, która ma mój nr jako darmowy bez limitów, traci możliwość bezpłatnych rozmów?

~wercia

 

nr tel z orange na kartę do niu (2015-09-06 23:22)

Możesz przenieść numer z Orange na kartę do Nju na kartę, robiło to się SMSem na numer chyba 601, treści nie pamiętam, chyba Nju.
Twoja stara karta SIM zostaje aktywna zmienia się tylko taryfa na karcie, więc jeśli nie masz karty typu USIM to nie będzie Ci działać LTE.

Co do Nju to technicznie jest to Orange, natomiast co do szczegółów dot. rozliczania to nie zagwarantuję, że będzie gratis, bo znajoma, która jest w Orange, po wykorzystaniu pakietu minut ma darmowe, nielimitowane połączenia do Orange, a Twierdzi, że na billingu połączenia z moim numerem ma oznaczone jako płatne.

Niech ta osoba zadzwoni do swojego BOK i potwierdzi.
Jeśli jest to dla Ciebie istotne to możesz zawsze z Nju wrócić do Orange, też za pomocą SMS-a.

 

nr tel z orange na kartę do niu (2016-10-15 21:22)

to jest odpowiedź na post:

Witam
Chciałabym przenieść nr telefonu z Orange na kartę do Niu na kartę, czy jest taka możliwość?, jeśli tak to czy osoba dzwoniąca do mnie z Orange, która ma mój nr jako darmowy bez limitów, traci możliwość bezpłatnych rozmów?

~gość1476559348726

odpowiedź

nr tel z orange na kartę do niu | ~wercia (05.09.2015, 11:11)

Witam
Chciałabym przenieść nr telefonu z Orange na kartę do Niu na kartę, czy jest taka możliwość?, jeśli tak to czy osoba dzwoniąca do mnie z Orange, która ma mój nr jako darmowy bez limitów, traci możliwość bezpłatnych rozmów?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 0 zalogowanych użytkowników