forumnju z rachunkiemofertaNju dodatkowy z numerem tymczasowy

Nju dodatkowy z numerem tymczasowy

 

Nju dodatkowy z numerem tymczasowy (2015-09-02 13:06)

Witam. Mam pytanie, gdyż dzisiaj przyszedł do mnie kurier z wszystkimi papierami i z kartą sim. Aktywowałem ją i od razu zalogowałem się na stronie i zmieniłem taryfę z nju tymczasowy na nju buzz. Z racji, że czekam za przeniesieniem numeru otrzymałem numer tymczasowy. Chciałem zapytać czy mogę do tego numeru tymczasowego dodać dodatkowy numer, który jest z innej sieci i czy w momencie przeniesienia mojego numeru automatycznie z numeru tymczasowego przeniesie mi ten numer dodatkowy do mojego numeru docelowego? Pozdrawiam

 

Nju dodatkowy z numerem tymczasowy (2015-09-02 16:07)

Pewny do końca nie jestem ale wydaje mi się , że nie ma możliwości do nr w trakcie przenoszenia czyli tymczasowego dołączyć dodatkowy. Tak na 99% myślę, że jest. 

 

Nju dodatkowy z numerem tymczasowy (2015-12-19 12:26)

Podbijam.Interesuje mnie czy na 100% nie da się tak zrobić?Później tymczasowy zamienił by się w numer docelowy i to do niego był by przypięty numer dodatkowy?

~artiargos

 

Nju dodatkowy z numerem tymczasowy (2015-12-19 13:45)

Na 200% nie da się tak zrobić. Co tak jesteście "w gorącej wodzie kąpani" ?

~jarema

 

Nju dodatkowy z numerem tymczasowy (2015-12-19 17:34)

Po prostu przez to muszę czekać 2 miesiące żeby przenieść numer dodatkowy.Miesiąc, aż przeniosą pierwszy, dopiero wtedy dołączę drugi no i na niego też trzeba czekać miesiąc wypowiedzenia.

~artiargos

 

Nju dodatkowy z numerem tymczasowy (2015-12-19 18:43)

Zapewne taki termin podałeś we wniosku o przeniesienie i upoważnieniu dla NJU. 
<font color="#185d68">Jeżeli chcesz wcześniej, zerwij umowę u dotychczasowego operatora.
</font>
W czym ma Ci pomóc to forum ???

~jarema

 

Nju dodatkowy z numerem tymczasowy (2015-12-19 23:41)

Forum udzieliło mi odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.Natomiast Twoja odpowiedź nie wnosi nic do tematu.Poza tym, naucz się czytać ze zrozumieniem.

~artiargos

odpowiedź

Nju dodatkowy z numerem tymczasowy | roflozor (02.09.2015, 13:06)

Witam. Mam pytanie, gdyż dzisiaj przyszedł do mnie kurier z wszystkimi papierami i z kartą sim. Aktywowałem ją i od razu zalogowałem się na stronie i zmieniłem taryfę z nju tymczasowy na nju buzz. Z racji, że czekam za przeniesieniem numeru otrzymałem numer tymczasowy. Chciałem zapytać czy mogę do tego numeru tymczasowego dodać dodatkowy numer, który jest z innej sieci i czy w momencie przeniesienia mojego numeru automatycznie z numeru tymczasowego przeniesie mi ten numer dodatkowy do mojego numeru docelowego? Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników