obsługa

znajdź rozwiązanie Twojej sprawy

zakup oferty nju mobile na kartę

Ofertę nju mobile na kartę możesz zamówić przez internet. Po wejściu na stronę njumobile.pl wejdź w zakładkę oferta, następnie wybierz na kartę i zapoznaj się ze szczegółami. Jeśli chcesz kupić nju mobile na kartę, kliknij opcję zamów.

Na kolejnej stronie wybierz numer telefonu z dostępnej puli lub przenieś numer od innego operatora. Zdecyduj, jaki starter chcesz kupić, do wyboru masz starter za 5 i 20 zł i przejdź dalej.

Teraz sprawdź podsumowanie zamówienia. Jeśli wszystko się zgadza, podaj dane potrzebne do realizacji Twojego zamówienia oraz zaznacz Twoje zgody. Jeśli wypełniłeś już wszystkie pola, kliknij zamawiam.

Na kolejnej stronie zobaczysz numer swojego zamówienia i kod aktywacyjny. Zapisz je lub zapamiętaj.

W ciągu 7 dni od złożenia zamówienia kurier dostarczy kartę SIM.  W każdej chwili możesz sprawdzić status swojego zamówienia wchodząc na stronę njumobile.pl/status;jsessionid=68686FA36576FFC87EC037F371F82DF4.sunwww104 i podając jego numer. Za starter zapłacisz kurierowi przy odbiorze.

Swoją kartę SIM aktywuj wchodząc na stronę njumobile.pl/aktywacja;jsessionid=68686FA36576FFC87EC037F371F82DF4.sunwww104 wykorzystując kod aktywacyjny. Karta SIM nju mobile jest dostosowana do telefonów obsługujących standardowy SIM i micro SIM. Po otrzymaniu karty SIM sprawdź jakiej potrzebujesz do swojego aparatu i ostrożnie wyłam kartę w odpowiednim rozmiarze.

Jeśli nie pamiętasz jaki numer telefonu wybrałeś podczas zakupu oferty w sklepie internetowym, zadzwoń pod numer *620 (cena zgodna z obowiązującym cennikiem)  i wybierz opcję 2 - lektor przeczyta numer przypisany do Twojej karty SIM.

Możesz już korzystać z usług nju mobile.
Czy informacje zawarte w artykule okazały się przydatne?