jak przenieść numer z nju na kartę do nju na abonament?

każdy abonent nju na kartę ma możliwość w dowolnym momencie zmienić swoją ofertę i przejść do oferty nju na abonament, z zachowaniem swojego dotychczasowego numeru.

Procedura jest bardzo prosta, można ją w całości wykonać bez wychodzenia z domu na stronie njumobile.pl. Przejście z nju na kartę do nju na abonament nie wiąże się żadnymi dodatkowymi kosztami. Jeśli jesteś zainteresowany przeniesieniem numeru z nju na kartę do nju na abonament, zapoznaj się z tym poradnikiem.

Przeniesienie numeru z kary na abonament – wybór oferty

Pierwszym krokiem przy przeniesieniu numeru jest wybranie interesującej Cię oferty w nju na abonament, do której chcesz przenieść swój numer na stronie abonament solo. Możesz przenieść numer do oferty solo i tu w nju na abonament dostępne są trzy propozycje:

- bez limitu 19 zł,

- bez limitu 29 zł,

- bez limitu 39 zł,

Możesz również przenieść swój numer nju na kartę do oferty na abonament w parze i tu masz do wyboru:

- przeniesienie, jako numer dodatkowy za 9 zł do innego numeru, z którego korzystasz już w nju na abonament

- przeniesienie w ramach zakupu oferty w parze (drugi numer może być nowy, też przenoszony z nju na kartę lub przenoszony od innego operatora) z wybraną usługą. Wyboru możesz dokonać na stronie abonament w parze.

Jakąkolwiek opcję wybierasz, zawsze przeniesienie numeru z nju na kartę do nju na abonament zaczynasz od wejścia na stronę nju i wybrania docelowej oferty.

Na stronie, przed zatwierdzeniem finalnego wyboru, możesz zapoznać się szczegółowo z każdą z ofert. Po wyborze oferty zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do etapu zakupu/przeniesienia numeru. W pierwszym kroku wybierasz opcję „chcę przejść z oferty nju na kartę na ofertę nju na abonament”, a następnie w wyznaczonym polu wpisujesz swój numer telefonu w nju na kartę, który w następnym kroku uwierzytelnisz, podając kod otrzymany SMS-em.

Zmiana oferty z karty na abonament – formalności

W dalszej kolejności zostaniesz poproszony o wybranie sposobu otrzymywania faktur i ustanowienie SuperPINu. Zachęcamy do wyboru faktury elektronicznej. To nie tylko decyzja korzystna dla środowiska, ale również dla Twojego portfela. E-faktura jest bezpłatna, a standardowa faktura w wersji papierowej wiąże się z jednorazowym kosztem 20 zł, który zostanie doliczony do Twojego pierwszego rachunku w nju na abonament. SuperPIN to hasło, składające się z 4 do 8 cyfr, które zabezpiecza dostęp do Twojego konta. SuperPIN będzie Ci potrzebny również do kontaktu z infolinią czy podglądu faktur na koncie na njumobile.pl.

Później wypełnisz już tylko dane osobowe i adres do umowy (dlatego miej przy sobie dowód osobisty) oraz wskażesz nam adres do dostawy, na który kurier dostarczy Ci do podpisu umowę nju na abonament

O tym warto pamiętać przy zmianie oferty z karty na abonament

Od momentu złożenia zamówienia on-line, w ciągu kilku dni roboczych (zazwyczaj 3-5 dni) przyjedzie do Ciebie kurier z umową do podpisania. W przesyłce od kuriera nie będzie karty SIM, oferta nju na abonament zastąpi ofertę nju na kartę na Twojej dotychczasowej karcie automatycznie po podpisaniu przez Ciebie umowy, a o zmianie oferty poinformujemy Cię SMS-em. Od tego momentu będziesz mógł cieszyć się nielimitowanymi rozmowami, a także innymi możliwościami, które daje Ci abonament w nju. Pamiętaj o tym, że środki, które zgromadziłeś na koncie w nju na kartę nie zostaną przeniesione do nju na abonament, dlatego warto zaplanować dzień przeniesienia tak, aby nie utracić zgromadzonych złotówek.


a w nju takie małe rachunki
w parze 19 zł na głowę za
wszystko.

sprawdź szczegóły oferty "nju dodatkowy" (odnośnik przeładowuje stronę)