profil na forum

nick
osha
nowicjusz

moje ostatnie

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema

(2022-02-02 17:24 w wątku Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema )

Skoro babcia jest niepełnosprawna to tym bardziej pełnosprawny wnuczek powinien jej pomagać i pilnować za nią terminów. Sms przypominający to tylko dodatek, zasady są jednoznaczne. Dlaczego nie dotarł? Może telefon był długo wyłączony, może był inny powód.


Zapraszam przyjechać i zobaczyć a nie oceniać :) Pilnuję, SMS po prostu nie dotarł, telefon jak był wyłączony to może przez kilka minut jak babcia przypadkowo coś kliknęła. Chamstwo. To normalne że ludzi się tutaj obraża?
Proszę się o to nie obawiać akurat, pomagam i pilnuję, od kilku lat wysyłam SMSy ale tym razem NIE DOTARŁ, nie było go. Sprawdziliśmy historię, wszystko, całymi dniami jestem w domu i się opiekuję babcią.
Nie rozumiem czemu, ale przy edycji odpowiedzi dodało mi nową, a nigdzie nie widzę opcji usunięcia...

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema

(2022-02-02 17:24 w wątku Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema )

- do usunięcia

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema

(2022-02-02 14:32 w wątku Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema )

Potwierdzam, straszne to jest. Moja niepełnosprawna, starsza babcia straciła w ten sposób numer. nie dotarł ŻADEN SMS (!) i teraz chcą żeby doładować za 25 zł. okropne.


dodatkowo okazało się, że minęło dokładnie 8 dni, więc środki przepadną pewnie jak teraz doładuje :) Wspaniała obsługa niepełnosprawnych klientów

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób