profil na forum

nick
mateusz
nowicjusz

moje ostatnie

Ponownie dowody na naciąganie...

(2015-10-14 12:03 w wątku Ponownie dowody na naciąganie...)

buhaha ludzie płacą grosze za usługi w opór i jeszcze się rzucają... ja jestem bardzo zadowolony z nju, jak coś się nie zgadza na fakturze (a czasem tak jest) to piszę reklamację, która jest w kilka dni uwzględniania. Tylko po pierwsze umiem sformułować swój problem w języku polskim zrozumiale po drugie jak coś reklamuję to mam ku temu podstawy, a nie ciskam się bo czegoś nie rozumiem...
aaa i nie wyzywam wszystkich dookoła od złodziei...
to w Polsce jakaś nienormalna moda od związkowców na ulicach i Pana w Muszce rozpoczęta... Polacy sami po sobie oceniają innych?

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

"Zawyżanie" faktur

(2015-10-14 11:58 w wątku "Zawyżanie" faktur)

histeria i oburzenie :D 
a czy przypadkiem umowę z nju mobile nie mogą podpisywać tylko osoby fizyczne? jak więc telefon jest "służbowy"? :P prawdopodobnie to niezgodne z regulaminem.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

brak wykonywania połaczeń

(2014-10-30 23:26 w wątku brak wykonywania połaczeń)

hmm ja miałem nieopłaconą fakturę, dokonałem wpłaty widzę w systemie że są zapłacone a telefon dalej mam zablokowany (pikanie przy próbie połączenia) smsy i dane też nie działają.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

brak wykonywania połaczeń

(2014-10-30 23:26 w wątku brak wykonywania połaczeń)

hmm ja miałem nieopłaconą fakturę, dokonałem wpłaty widzę w systemie że są zapłacone a telefon dalej mam zablokowany (pikanie przy próbie połączenia) smsy i dane też nie działają.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

3 pytania o Nju Rachunek

(2014-03-13 14:13 w wątku 3 pytania o Nju Rachunek)

to jest odpowiedź na post:

1. Czy jest możliwe ustalenie daty przeniesienia numeru na datę wygasnięcia umowy u poprzedniego operatora, a nie natychmiast kiedy Nju otrzyma wniosek?

2. Jak rozliczane są połączenia z numeru Nju na numery zagraniczne? Czy owe połączenia są dodawane pona maksymalną kwotę 57zł, czy są wliczane w istniejące limity?  Gdzie można znaleźć cennik połączeń zagranicznych?

3. Jest podane, że Internet do 1GB kosztuje 19zł, a powyżej - darmowy. W takim razie po co są pakiety internetowe, które można dodatkowo dokupić za 5 i 7zł? Czy tylko po to, aby prędkość powyżej 1GB nie była limitowana?




2. Osobno, rozmowy w roamingu nie są wliczane w istniejące limity. 
3. Poto, żebyś mógł korzystać jeszcze taniej :) Pakiety są rozliczane przed 1GB za 19 zł.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób