profil na forum

nick
mumi
nowicjusz

moje ostatnie

Aktywacja rozmów komórkowych do 19zł

(2014-01-08 21:53 w wątku Aktywacja rozmów komórkowych do 19zł)

Ja wysłałem smsa 7.01 późnym wieczorkiem i następnego dnia dostałem potwierdzenie, że usługa zostanie włączona wraz z nowym okresem rozliczeniowym. Sądząc po wpisach, coś drgnęło i powoli się rozkręca.
Pozdrawiam
M.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

proste pytanie na temat umowy

(2013-12-14 22:51 w wątku proste pytanie na temat umowy)

Każda umowa którą podpiszesz jest wiążąca nawet ta. Zamawiając nju z rachunkiem podpisujesz umowę na czas nieokreślony, oznacza to że możesz ja wypowiedzieć w dowolnym momencie, bez żadnych dodatkowych opłat. Haczyk to taki ze okres wypowiedzenia to 30 dni. Możesz to rozumieć również w taki sposób, umowę podpisujesz na 30 dni (w umowie będzie czas nieokreślony) i jeżeli jej nie wypowiesz, automatycznie przedłuża się o kolejne 30 dni.Haczyk drugi to elektroniczna faktura, za papierową płacisz jednorazowa na całą umowę 200 zł.
M.

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób

proste pytanie na temat umowy

(2013-12-14 22:51 w wątku proste pytanie na temat umowy)

Każda umowa którą podpiszesz jest wiążąca nawet ta. Zamawiając nju z rachunkiem podpisujesz umowę na czas nieokreślony, oznacza to że możesz ja wypowiedzieć w dowolnym momencie, bez żadnych dodatkowych opłat. Haczyk to taki ze okres wypowiedzenia to 30 dni. Możesz to rozumieć również w taki sposób, umowę podpisujesz na 30 dni (w umowie będzie czas nieokreślony) i jeżeli jej nie wypowiesz, automatycznie przedłuża się o kolejne 30 dni.Haczyk drugi to elektroniczna faktura, za papierową płacisz jednorazowa na całą umowę 200 zł.
M.

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób

proste pytanie na temat umowy

(2013-12-14 22:51 w wątku proste pytanie na temat umowy)

Każda umowa którą podpiszesz jest wiążąca nawet ta. Zamawiając nju z rachunkiem podpisujesz umowę na czas nieokreślony, oznacza to że możesz ja wypowiedzieć w dowolnym momencie, bez żadnych dodatkowych opłat. Haczyk to taki ze okres wypowiedzenia to 30 dni. Możesz to rozumieć również w taki sposób, umowę podpisujesz na 30 dni (w umowie będzie czas nieokreślony) i jeżeli jej nie wypowiesz, automatycznie przedłuża się o kolejne 30 dni.Haczyk drugi to elektroniczna faktura, za papierową płacisz jednorazowa na całą umowę 200 zł.
M.

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób
Komunikat o cookies