profil na forum

nick
mirrage
nowicjusz

moje ostatnie

Bardzo duży rachunek

(2015-10-07 00:06 w wątku Bardzo duży rachunek)

Problem jest taki, że te ~60 zł jest nabite na numerze dodatkowym za 9 zł miesięcznie, który został aktywowany już po przeniesieniu numeru docelowego do nju (po pełnej aktywacji). Czyli powinien korzystać z pakietu za 29 zł czego nie zrobił.

Numer do NJU przenieśli mi 16.09, numer dodatkowy został dołączony 18.09. Nie żadna taryfa NJU Zerowy, tylko NJU Tymczasowy (nie wiem czy to ważne).
Jak widać, że screena na numerze tymczasowym było nabite tylko 11 zł. Numer dodatkowy nie był przenoszony z innej sieci tylko kupiony starter i używany wcześniej przez żonę. Jak mając pakiet "wszystko komórkowe za 29 zł" dostając sms'y o dotarciu do tej granicy mogli mi jeszcze dobić coś ponad tą kwotę i to na numerze dodatkowym?


Nawet jeśli doliczyłoby mi NJU Tymczasowe osobno to dalej jest 29 zł + 9zł + 11 zł = 48 zł + 4,8 (niecały okres abonamentu okresu rozliczeniowego) = 52,8 zł


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Był aktywowany pakiet za 19 zł - dokładnie ten "do komórkowych za 19 zł". Pisałem też o tym na forum i zgłosiłem reklamację. (Ponieważ po przeniesieniu numeru miałem nabite 2 dublujące się usługi tą za 19 zł i tą za 29 zł). Jak widać z internetu nie korzystałem/tak samo z rozmów na stacjonarne.

Nawet mam Zrzut ekranu z sytuacji


ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Bardzo duży rachunek

(2015-10-06 22:53 w wątku Bardzo duży rachunek)
ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób