forumnju z rachunkiemofertaPobierane opłaty za nieodebrane rozmowy za granicą.

Pobierane opłaty za nieodebrane rozmowy za granicą.

 

Pobierane opłaty za nieodebrane rozmowy za granicą. (2018-03-07 07:17)

NOWI KLIJECI NIE PRZYCHODZICIE DO NIU TO OSZUSCI... ZAWYZAJA RACHUNKI!!!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~oszukany12121192

 

Pobierane opłaty za nieodebrane rozmowy za granicą. (2020-06-09 01:49)

Witam wszystkich,
Wątek cały czas aktualny!
Jestem w Hong Kongu. 3 razy pisałąm już zgłoszenie do nju. Każde zostało zamknięte bez możliwości podglądu wiadomości.
Dodam, że opłaty pobrane zostały również na telefonie męża, który "puszczał strzałkę" żeby coś sprawdzić u mnie. Mówił, że słyszy ciszę, potem muzyczkę. Mój telefon wcale nie dzwonił.
Także wyciąganie pieniążków z kont klientów trwa w najlepsze, obsługa nie reaguje (bo i po co. Pewnie i tak zostanie w NJU więc niech se radzi...)
Pozdrawiam czytelników
Dorota

~dorota

 

Pobierane opłaty za nieodebrane rozmowy za granicą. (2020-06-09 06:14)

Zgłos sprawę do UKE - link na początku wątku (jedynemu, który to zrobił uznano reklamację)

 

Pobierane opłaty za nieodebrane rozmowy za granicą. (2020-06-09 12:03)

to jest odpowiedź na post:

Witam wszystkich,
Wątek cały czas aktualny!
Jestem w Hong Kongu. 3 razy pisałąm już zgłoszenie do nju. Każde zostało zamknięte bez możliwości podglądu wiadomości.
Dodam, że opłaty pobrane zostały również na telefonie męża, który "puszczał strzałkę" żeby coś sprawdzić u mnie. Mówił, że słyszy ciszę, potem muzyczkę. Mój telefon wcale nie dzwonił.
Także wyciąganie pieniążków z kont klientów trwa w najlepsze, obsługa nie reaguje (bo i po co. Pewnie i tak zostanie w NJU więc niech se radzi...)
Pozdrawiam czytelników
Dorota

~dorota jesteś w najwyższej i najdroższej strefie romingowej , ale to napewno wiesz . Jeśli pisałaś zgłoszenia przez konto nju i sprawy zostały zamknięte to znaczy że dostałaś odpowiedzna kazde zgłoszenie na adres e-mail  lub inaczej , w zalezności co zaznaczyłaś w formularzu. . Jeśli mąż puszczał t.z strzałke i słyszał muzyczke , to najprawdopodobniej masz w telefonie ustawione aktywne połączenie oczekujące co jet traktowane jako odebranie połączenia. Jesli czytamy regulaminy i stosujemy się do nich nie mamy problemów.
Pozdrawiam

 

Pobierane opłaty za nieodebrane rozmowy za granicą. (2023-11-20 14:43)

u mnie podobna sytuacja. Wg. mnie policzono mi opłaty za odrzucone połączenia które Nie były odebrane na 100%. Po kontakcie z Nju kwota została zwrócona (nie było to dużoo). Jednak dziwny jest sam fakt naliczenia tych opłat. Mam najnowszego i zawsze aktualnego Androida z wspieranym Xiaomi wiec wykluczam, ze to problemy telefonu. raczej sieci.

~freon

odpowiedź

Pobierane opłaty za nieodebrane rozmowy za granicą. | ~dorota (09.06.2020, 01:49)

Witam wszystkich,
Wątek cały czas aktualny!
Jestem w Hong Kongu. 3 razy pisałąm już zgłoszenie do nju. Każde zostało zamknięte bez możliwości podglądu wiadomości.
Dodam, że opłaty pobrane zostały również na telefonie męża, który "puszczał strzałkę" żeby coś sprawdzić u mnie. Mówił, że słyszy ciszę, potem muzyczkę. Mój telefon wcale nie dzwonił.
Także wyciąganie pieniążków z kont klientów trwa w najlepsze, obsługa nie reaguje (bo i po co. Pewnie i tak zostanie w NJU więc niech se radzi...)
Pozdrawiam czytelników
Dorota
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies