forumnju na kartęofertaCzemu numer nie jest zarejestrowany?

Czemu numer nie jest zarejestrowany?

 

Czemu numer nie jest zarejestrowany? (2013-09-12 15:23)

Jestem pod negatywnym wrażeniem pierwszym z nju.


Cały proces przenoszenia od innego operatora przebiegł ładnie i bez większych problemów. 
Ale jakie moje zdziwienie, że numer który przeniosłem i założyłem mu konto na portalu nju okazuje się nie zarejestrowanym. WTF? 


Czy ktoś może mi to jakoś logicznie wyjaśnić? Bo raczej nie zamierzam znów rejestrować go (dla zasady) bo wszystkie czynności według mnie dokonałem przy podpisywaniu papierów do przenoszenia. A więc o braku danych osobowych nie ma mowy. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Czemu numer nie jest zarejestrowany? (2013-09-12 15:48)

Nju ma taka politykę, że nawet zarejestrowany numer u wcześniejszego operatora, po przeniesieniu do nich trzeba od nowa rejestrować. trochę to dziwne, ale tak sobie wymyślili.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Czemu numer nie jest zarejestrowany? (2013-09-23 21:58)

Dodam, że zgłoszenia w tej sprawie znikają bez odpowiedzi z moje konto -> kontakt. Według mnie kwalifikuje to się do zgłoszenia do uokik. Bo o ile problemy techniczne zrozumiem to jednak ignorowanie zgłoszeń nie. Patrząc na to z boku, jest to przywłaszczenie numera przez PTK Centertel. Na co nie wyrażałem zgody podpisując jakikolwiek formularz. Ani nei byłem informowany o wystąpieniu takiego zjawiska jak ponowna rejestracja. 


Rozumiem zakup nowego numeru, bo to oczywiste. Ale to, bardzo nie ładne zagranie. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Czemu numer nie jest zarejestrowany? (2014-03-01 15:09)

to jest odpowiedź na post:

Dodam, że zgłoszenia w tej sprawie znikają bez odpowiedzi z moje konto -> kontakt. Według mnie kwalifikuje to się do zgłoszenia do uokik. Bo o ile problemy techniczne zrozumiem to jednak ignorowanie zgłoszeń nie. Patrząc na to z boku, jest to przywłaszczenie numera przez PTK Centertel. Na co nie wyrażałem zgody podpisując jakikolwiek formularz. Ani nei byłem informowany o wystąpieniu takiego zjawiska jak ponowna rejestracja. 


Rozumiem zakup nowego numeru, bo to oczywiste. Ale to, bardzo nie ładne zagranie. 

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~artur

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~srubka

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~artur

odpowiedź

Czemu numer nie jest zarejestrowany? | nugat (12.09.2013, 15:23)

Jestem pod negatywnym wrażeniem pierwszym z nju.


Cały proces przenoszenia od innego operatora przebiegł ładnie i bez większych problemów. 
Ale jakie moje zdziwienie, że numer który przeniosłem i założyłem mu konto na portalu nju okazuje się nie zarejestrowanym. WTF? 


Czy ktoś może mi to jakoś logicznie wyjaśnić? Bo raczej nie zamierzam znów rejestrować go (dla zasady) bo wszystkie czynności według mnie dokonałem przy podpisywaniu papierów do przenoszenia. A więc o braku danych osobowych nie ma mowy. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 1 zalogowanych użytkowników