forumnju z rachunkiemofertawypowiedzenie umowy

wypowiedzenie umowy

 

wypowiedzenie umowy (2013-08-11 17:02)

straciłam cierpliwość - zdecydowałam się wypowiedzieć umowę! Jak pisał ktoś pod innym tematem - oferta jest dobra, ale obsługa woła o pomstę do nieba! Wydawało mi się że w dzisiejszych czasach walczy sie, a przynajmniej dba o klienta a ta sieć udowadnia że jest inaczej...
Czy ktoś wie jak to zrobić? Może ktoś już doświadczył tego? Ile trwa cały proces wypowiedzenia?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

wypowiedzenie umowy (2013-08-12 08:14)

Rozwiązanie umowy następuje z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia i musi być złożone w formie pisemnej. Pismo z rezygnacją wysyłasz listem poleconym na adres:

PTK Centertel Sp z.o.o
Ul. Jagiellońska 34
96-100 Skierniewice

a

[edytowane przez pigula o 11:55 w dniu 2013-08-12]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

wypowiedzenie umowy (2013-08-12 09:51)

a jak to zrobić ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~domi91

 

wypowiedzenie umowy (2013-08-12 20:03)

pigula - dziękuję za odpowiedź. A czy w tym okresie 30 dni normalnie jeszcze mogę używać numeru i nalicza mi sie opłaty tak jak dotychczas (w znaczeniu ze ostateczna fakture zaplace po tych 30 dniach wypowiedzenia)? Z gory dziekuje za pomoc :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~luca

 

wypowiedzenie umowy (2013-08-13 09:01)

Luca, możesz korzystać z numeru i wszystkich pakietów promocyjnych przez te 30 dni (opłaty też są normalne), faktury w NJu są wystawiane zawsze na koniec miesiąca.

Domi91 - wypowiedzenie możesz napisać na kompie, wydrukować, podpisać i wysłać :) W wypowiedzeniu nie musisz podawać przyczyn rezygnacji, możesz napisać coś takiego.

"Proszę o rozwiązanie umowy dla numeru 5xx xxx xxx z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia" albo "Proszę o zakończenie świadczenia usług telekomunikacyjnych dla numeru 5xxxxxxxx z zachowaniem okresu wypowiedzenia".

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

wypowiedzenie umowy (2013-08-19 15:48)

Witam,
czy jest możliwość wypowiedzenia umowy wysyłając skan wypowiedzenia na jakiś adres e-mail z nju mobile ???

Z góry dziękuję za odpowiedź

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~radzix

 

wypowiedzenie umowy (2013-08-19 20:22)

Ale tak naprawdę to nie wiem czy uznają wypowiedzenie. Ja odstąpiłem od umowy w terminie 10 dni od podpisania umowy wysyłkowej. Było to 11 czerwca i całe szczęście że zachowałem przekaz DHL. Napisałem do nich czy zostane poinformowany kiedy umowa przestanie obowiązywać. Po miesiącu !! dosatłem odpowieć że "zostane poinformowany" Wczoraj dostałem e-fakture. Z checią poczekam na komornika. Bo ktoś kopertę z odstąpieniem odebrał. Obsługa klienta - 0

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~tuptus

 

wypowiedzenie umowy (2013-08-20 22:17)

Jeżeli chcesz zachować ten numer telefonu, to lepiej podpisać umowę z nowym operatorem z opcją przeniesienia numeru i wtedy wszystkie formalności załatwią za Ciebie. A tak z innej beczki to byłem w nju mobile i przeniosłem się do plusa ( z zachowaniem numeru). W tej chwili szczerze żałuję swojej decyzji i prawdopodobnie wrócę do nju.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~michał_x

 

wypowiedzenie umowy (2013-10-03 20:24)

straciłam cierpliwość - zdecydowałam się wypowiedzieć umowę! Jak pisał ktoś pod innym tematem - oferta jest dobra, ale obsługa woła o pomstę do nieba! Wydawało mi się że w dzisiejszych czasach walczy sie, a przynajmniej dba o klienta a ta sieć udowadnia że jest inaczej... 

~tomsson5

 

wypowiedzenie umowy (2013-10-04 07:25)

Oferta tania i dobra. 29zł i no limit. Po co dzwonicie do nju?. Oferta nie jest skomplikowana i jakaś wyjątkowo uwikłana by ciągle mieć kontrakt z BOK. Ja tam płacę rachunki , rozmawiam i korzystam z dobrej oferty. Ja tam ich nie zaczepiam bo po co wszystko przejrzyście wyjaśnione na stronie www. 

Mam wrażenie czytając tu na forum wypowiedzi co niektórych ,że nie nauczono Was w szkole czytać ze zrozumieniem , albo nie szukacie odpowiednio informacji zawartych na stronach nju.

Nic skomplikowanego tu nie ma - płacicie kasę do pewnego zakresu a potem rozmawiacie,
sms-ujecie i korzystacie z internetu za free. I co tu trudnego i skomplikowanego?.

Kto nie jest zainteresowany tą ofertą to składać rezygnacje ,albo przeniesienie do innego operatora np. do plusa. Tam zobaczycie wcale nie lepszą obsługę . Byłem w plusie 8-9 lat więc wiem co mówię. Rozmawiacie z automatem po oczekiwaniu i słuchaniu muzyki podczas oczekiwania po 30 minut to wspominać już nie będę.
Wszędzie jest dobrze, gdzie nas nie ma....

[edytowane przez expert o 07:34 w dniu 2013-10-04]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

wypowiedzenie umowy | ~gość1470837609992 (10.08.2016, 16:00)

wypowiedzenie umowy
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

42 gości i 0 zalogowanych użytkowników