forumstrona www, moje kontomoje kontoJak sprawdzić ile zostało MB w pakiecie?

Jak sprawdzić ile zostało MB w pakiecie?

Jak sprawdzić ile zostało MB w pakiecie? (2014-10-07 08:25)

Jak wyżej, nigdzie nie ma takiej informacji

Jak sprawdzić ile zostało MB w pakiecie? (2014-10-12 00:35)

Zalogować się na swoje konto i sprawdzić jego stan...  

Jak sprawdzić ile zostało MB w pakiecie? (2014-10-16 20:31)

Wyślij sms ILE na 80244  Bezplatnie.

[edytowane przez s-krobek o 20:32 w dniu 2014-10-16]

Jak sprawdzić ile zostało MB w pakiecie? (2015-01-04 19:29)

No właśnie, też mam z tym problem...wysłałem SMS o treści "Ile" na nr 80244. SMS zwrotny: "Stan konta możesz sprawdzić dzwoniąc pod numer *620 (Automatyczna Obsługa, dla weryfikacji stanu konta opłata zgodna z cennikiem). Korzystam z Internetu Nju mobile poprzez domowy router bezprzewodowy. Nagle Internet się rozłączył, a ja nie mogę sprawdzić MB do wykorzystania. Mam włączoną usługę Miesio 19.

Jak sprawdzić ile zostało MB w pakiecie? (2015-01-06 14:32)

Masz abonament czy na kartę nr ? Ja w abo nie mam z tym problemu. Wysyłam ILE z dużych liter na ten podany nr i za chwilę dostaje sms z info.

[edytowane przez s-krobek o 14:32 w dniu 2015-01-06]

Jak sprawdzić ile zostało MB w pakiecie? (2015-01-08 02:00)

Witam tez mnie interesuje jak spr ile mi zostalo MB do wykorzystania z gratisowych 3GB  jak przekroczylem 19zl na internet w nju na karte ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

Jak sprawdzić ile zostało MB w pakiecie? (2016-02-27 16:46)

<strong>same bzdury w tym watku, wiec:
</strong>
<strong>sprawdzanie stanu i ważności pakietu</strong>
Stan wykorzystania MB oraz ważność pakietu sprawdzisz:
<ul class="custom highlight block"><li>logując się do <strong><a href="https://www.njumobile.pl/logowanie" target="_blank">moje konto</strong> - bezpłatnie</li><li>wpisując w telefonie kod <strong>*127*53*1#</strong> i zatwierdzając przyciskiem połączenia - bezpłatnie</li><li>wysyłając SMS o treści <strong>ILE</strong> pod numer <strong>602</strong> - koszt jak za wysłanie SMS zgodny z cennikiem usług</li><li>dzwoniąc pod numer <strong>*620</strong> (Automatyczne Biuro Obsługi) - cena zgodna z obowiązującym cennikiem</li></ul>

Jak sprawdzić ile zostało MB w pakiecie? (2016-02-27 18:50)

to jest odpowiedź na post:

Jak sprawdzić ile zostało MB w pakiecie? | marrccin_nie_ma_za_c (27.02.2016, 16:46)
same bzdury w tym watku, wiec:
[...]

Sam piszesz bzdury, bo sposób sprawdzania stanu pakietu zależy od rodzaju oferty, czyli czy mówimy o Nju na kartę, czy o Nju z rachunkiem. W tym wątku była mowa o jednym i o drugim, dodatkowo znaczenie ma to jaki pakiet chcemy sprawdzić, dlatego nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo nie ma jednego uniwersalnego sposobu/kodu na wszystkie pakiety w Nju.

Np. w Nju z rachunkiem przy aktywnej usłudze Wszystko komórkowe za 29zł stan konta i "darmowego" pakietu 2GB sprawdzamy wysyłając SMS o treści ILE na numer 8022. SMS jest bezpłatny.
Kod *127*53*1#, który podałeś tyczy się Nju na kartę i pakietu jednorazowego, bo dla cyklicznego jest to już inny kod *127*61*1#,  także zanim zanegujesz czyjąś opinię to sam zapoznaj się rzetelnie z treścią wątku i nie uogólniaj.

[edytowane przez nju_klient o 19:07 w dniu 2016-02-27]

Jak sprawdzić ile zostało MB w pakiecie? (2017-05-13 15:00)

to jest odpowiedź na post:

No właśnie, też mam z tym problem...wysłałem SMS o treści "Ile" na nr 80244. SMS zwrotny: "Stan konta możesz sprawdzić dzwoniąc pod numer *620 (Automatyczna Obsługa, dla weryfikacji stanu konta opłata zgodna z cennikiem). Korzystam z Internetu Nju mobile poprzez domowy router bezprzewodowy. Nagle Internet się rozłączył, a ja nie mogę sprawdzić MB do wykorzystania. Mam włączoną usługę Miesio 19.

~ivanpzh

Jak sprawdzić ile zostało MB w pakiecie? (2018-01-12 09:40)

abonanamentowsy spamuja ten temat .MIESIO NA KARTE TLUMOKI A NIE JAK MSMUSIA WYKUPILA PAKIET I ABONAMENT Chodzi o to. a piszabzdury i sie jeza jak ktos po imieniu to nazywa .to i ja jeszcze raz zapytam jak sprawdzic ile zostalo transferu po wlaczeniu Miesio na kartebo mamy tylko info od i do kiedy mamy 3giga ale nigdy niewiadomo ile zostalo

~toman111

odpowiedź

Jak sprawdzić ile zostało MB w pakiecie? | popo (07.10.2014, 08:25)

Jak wyżej, nigdzie nie ma takiej informacji
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

165 gości i 0 zalogowanych użytkowników