forumnju z rachunkiemusługiJak włączyć roaming poza granicami Polski

Jak włączyć roaming poza granicami Polski

 

Jak włączyć roaming poza granicami Polski (2013-11-21 10:31)

Ja nawet nie miałem założonego konta (i nie miałem go jak założyć, bo nie mogłem otrzymać smsa). Napisałem prośbę o aktywowanie roamingu przez formularz kontaktowy https://www.njumobile.pl/obsluga/formularz-kontaktowy i dosłownie w przeciągu godziny/dwóch miałem już aktywny roaming :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~boryna

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~bartek

 

Jak włączyć roaming poza granicami Polski (2014-08-22 15:55)

to jest odpowiedź na post:

(oczywiście jeśli wcześniej wyłączyłaś dodatkowe zabezpieczenia, tak żeby żaden sms z hasłem nie musiał dotrzeć na telefon).

- Da się to zrobić poza granicami kraju ? Jesli tak, to jak ??

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~martinez

 

Jak włączyć roaming poza granicami Polski (2015-09-19 12:35)

*127*14#

~pomocny

 

Jak włączyć roaming poza granicami Polski (2015-11-24 11:56)

ja również mam ten problem .... 

 

Jak włączyć roaming poza granicami Polski (2015-11-25 22:13)

to jest odpowiedź na post:

Oczywiście masz rację, że Twoja propozycja rozwiązania problemu jest jednym ze sposobów i dobrze, że ją przedstawiłaś. Natomiast jeśli chodzi o priorytety w przygotowaniach do podróży, to nie zgadzam się. Ale to nie jest przedmiotem tego forum. Przedmiotem forum jest z pewnością między innymi poziom obsługi klienta, który w tym wypadku okazał się powiedzmy dobry, bo sprawa została załatwiona, chociaż żadnej informacji jak to zrobić nigdzie nie znalazłem. Z punktu widzenia klienta, to nie on powinien się martwić jak ogarnąć problem, a dostawca usługi, niezależnie gdzie klient i w jakich okolicznościach się znajduje. Dobry dostawca usługi zrobi wszystko, żeby klient był zadowolony (oczywiście w granicach rozsądku). Tak uogólniając kwestię obsługi klienta to uważam, że w Polsce została zachwiana równowaga praw i obowiązków pomiędzy klientem a dostawcą towaru czy usługi, na niekorzyść tego pierwszego. Dużą część winy ponosi za to sam klient, który często odpuszcza i bierze problem na siebie. W ten sposób firmy chętnie przerzucają dużą część kosztów i odpowiedzialności na klienta, który jeszcze sam się wini za niski poziom obsługi. To o wiele szerszy problem mentalności spolegliwego klienta, który w momencie domagania się swych praw uznany zostaje za "namolnego". To bardzo pasuje firmom, bo klienci sami siebie dyskwalifikują nie potrafiąc zadbać o własne interesy. Odrębną kwestią jest polskie prawo, które faworyzuje duże przedsiębiorstwa a prawa przyznane klientom, to mówiąc eufemistycznie zwykła fikcja :)




No i tyle pisania, a nigdzie śladu jak konkretnie rozwiązać sprawę. Syn jest teraz za granicą, prawdopodobnie po zgubieniu telefonu i zamówieniu nowej karty nie pomyślał, że od nowa musi wszystko ustawiać (w tym roaming), nie mówiąc o tym że przy okazji oferta z rachunkiem zamieniła się na ofertę na kartę i trzeba było to zmieniać (właśnie poprzez stronę internetową) poprzez telefon do BOK tutaj odblokowalismy ten roaming ale nie działa! Syn dalej tam z tym nie działającym telefonem...BOK twierdzi ze roaming jest włączony! O ci może chodzić?

~ola

 

Jak włączyć roaming poza granicami Polski (2016-09-02 10:00)

Witam mój mąż jest w rejsie za granicą również zapomniał włączyc sobie roaming czy mogę załatwic sprawe meilowo przez nju mobile.

~ewulka

 

Jak włączyć roaming poza granicami Polski (2016-12-24 22:15)

Chce wlaczyc roaming tel 502921424

~gość1482614136702

 

Jak włączyć roaming poza granicami Polski (2020-03-04 12:56)

Witam. Moja koleżanka ma kartę na doładowania, jest w Niemczech i nie ma chwilowo nic na koncie i nie mogę się do niej dodzwonić czy to normalne? Musi doładować konto żeby móc odebrać?

~kinga

odpowiedź

Jak włączyć roaming poza granicami Polski | ~gucia (28.07.2013, 14:23)

Jestem w Niemczech, dopiero teraz aktywuję swoją kartę, przypuszczam że ne ma włączonego roamingu. Jak mogę to zrobić?
Pozdrawiam 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników