forumnju z rachunkiemusługiJak włączyć roaming poza granicami Polski

Jak włączyć roaming poza granicami Polski

 

Jak włączyć roaming poza granicami Polski (2013-11-21 10:31)

Ja nawet nie miałem założonego konta (i nie miałem go jak założyć, bo nie mogłem otrzymać smsa). Napisałem prośbę o aktywowanie roamingu przez formularz kontaktowy https://www.njumobile.pl/obsluga/formularz-kontaktowy i dosłownie w przeciągu godziny/dwóch miałem już aktywny roaming :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~boryna

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~bartek

 

Jak włączyć roaming poza granicami Polski (2014-08-22 15:55)

to jest odpowiedź na post:

(oczywiście jeśli wcześniej wyłączyłaś dodatkowe zabezpieczenia, tak żeby żaden sms z hasłem nie musiał dotrzeć na telefon).

- Da się to zrobić poza granicami kraju ? Jesli tak, to jak ??

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~martinez

 

Jak włączyć roaming poza granicami Polski (2015-09-19 12:35)

*127*14#

~pomocny

 

Jak włączyć roaming poza granicami Polski (2015-11-24 11:56)

ja również mam ten problem .... 

 

Jak włączyć roaming poza granicami Polski (2015-11-25 22:13)

to jest odpowiedź na post:

Oczywiście masz rację, że Twoja propozycja rozwiązania problemu jest jednym ze sposobów i dobrze, że ją przedstawiłaś. Natomiast jeśli chodzi o priorytety w przygotowaniach do podróży, to nie zgadzam się. Ale to nie jest przedmiotem tego forum. Przedmiotem forum jest z pewnością między innymi poziom obsługi klienta, który w tym wypadku okazał się powiedzmy dobry, bo sprawa została załatwiona, chociaż żadnej informacji jak to zrobić nigdzie nie znalazłem. Z punktu widzenia klienta, to nie on powinien się martwić jak ogarnąć problem, a dostawca usługi, niezależnie gdzie klient i w jakich okolicznościach się znajduje. Dobry dostawca usługi zrobi wszystko, żeby klient był zadowolony (oczywiście w granicach rozsądku). Tak uogólniając kwestię obsługi klienta to uważam, że w Polsce została zachwiana równowaga praw i obowiązków pomiędzy klientem a dostawcą towaru czy usługi, na niekorzyść tego pierwszego. Dużą część winy ponosi za to sam klient, który często odpuszcza i bierze problem na siebie. W ten sposób firmy chętnie przerzucają dużą część kosztów i odpowiedzialności na klienta, który jeszcze sam się wini za niski poziom obsługi. To o wiele szerszy problem mentalności spolegliwego klienta, który w momencie domagania się swych praw uznany zostaje za "namolnego". To bardzo pasuje firmom, bo klienci sami siebie dyskwalifikują nie potrafiąc zadbać o własne interesy. Odrębną kwestią jest polskie prawo, które faworyzuje duże przedsiębiorstwa a prawa przyznane klientom, to mówiąc eufemistycznie zwykła fikcja :)




No i tyle pisania, a nigdzie śladu jak konkretnie rozwiązać sprawę. Syn jest teraz za granicą, prawdopodobnie po zgubieniu telefonu i zamówieniu nowej karty nie pomyślał, że od nowa musi wszystko ustawiać (w tym roaming), nie mówiąc o tym że przy okazji oferta z rachunkiem zamieniła się na ofertę na kartę i trzeba było to zmieniać (właśnie poprzez stronę internetową) poprzez telefon do BOK tutaj odblokowalismy ten roaming ale nie działa! Syn dalej tam z tym nie działającym telefonem...BOK twierdzi ze roaming jest włączony! O ci może chodzić?

~ola

 

Jak włączyć roaming poza granicami Polski (2016-09-02 10:00)

Witam mój mąż jest w rejsie za granicą również zapomniał włączyc sobie roaming czy mogę załatwic sprawe meilowo przez nju mobile.

~ewulka

 

Jak włączyć roaming poza granicami Polski (2016-12-24 22:15)

Chce wlaczyc roaming tel 502921424

~gość1482614136702

 

Jak włączyć roaming poza granicami Polski (2020-03-04 12:56)

Witam. Moja koleżanka ma kartę na doładowania, jest w Niemczech i nie ma chwilowo nic na koncie i nie mogę się do niej dodzwonić czy to normalne? Musi doładować konto żeby móc odebrać?

~kinga

odpowiedź

Jak włączyć roaming poza granicami Polski | ~boryna (21.11.2013, 10:31)

Ja nawet nie miałem założonego konta (i nie miałem go jak założyć, bo nie mogłem otrzymać smsa). Napisałem prośbę o aktywowanie roamingu przez formularz kontaktowy https://www.njumobile.pl/obsluga/formularz-kontaktowy i dosłownie w przeciągu godziny/dwóch miałem już aktywny roaming :)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 0 zalogowanych użytkowników