forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru stacjonarnego do sieci komórkowej

Przeniesienie numeru stacjonarnego do sieci komórkowej

 

Przeniesienie numeru stacjonarnego do sieci komórkowej (2023-05-09 07:26)

Czołem!
Moi rodzice na wsi posiadają klasyczny telefon stacjonarny w Orange (wcześniej TP SA) od 25 lat. Sam telefon nie jest im jakoś bardzo potrzebny, jednak nie chcieliby rezygnować z numeru. Powstaje pytanie - czy da się przenieść numer stacjonarny na kartę SIM w którejkolwiek ofercie Nju? 

~sol

 

Przeniesienie numeru stacjonarnego do sieci komórkowej (2023-05-09 07:32)

W zasadzie niemożliwe - sieci komórkowe mają inna pulę numerów (pierwsze kilka cyfr) niż stacjonarne.
Ale może Orange coś wymyśli żeby nie stracić klienta (postrasz, że przechodzisz do innej sieci, niech główkują)

 

Przeniesienie numeru stacjonarnego do sieci komórkowej (2023-05-09 08:23)

to jest odpowiedź na post:

W zasadzie niemożliwe - sieci komórkowe mają inna pulę numerów (pierwsze kilka cyfr) niż stacjonarne.
Ale może Orange coś wymyśli żeby nie stracić klienta (postrasz, że przechodzisz do innej sieci, niech główkują)




<span >Problem jest taki, że nie za bardzo jest do jakiej sieci przejść - na zwykłym kablu telefonicznym (światłowód może kiedyś dotrze...) działają już chyba tylko w  Orange.<div >
<div >Póki co wysłałem też zapytanie przez formularz Nju, Może obsługa zna jakiś sposób.

~sol

 

Przeniesienie numeru stacjonarnego do sieci komórkowej (2023-05-09 09:03)

Otrzymałem informację, że można przenosić tylko numery komórkowe, stacjonarnych nie obsługują. Wygląda na to, że temat do zamknięcia.

~sol

 

Przeniesienie numeru stacjonarnego do sieci komórkowej (2023-05-09 20:20)

to jest odpowiedź na post:

Otrzymałem informację, że można przenosić tylko numery komórkowe, stacjonarnych nie obsługują. Wygląda na to, że temat do zamknięcia.

</div><div>
</div><div>stacjonarny numer mozesz przeniesc do tmobile
</div>

~gość1683656426210

 

Przeniesienie numeru stacjonarnego do sieci komórkowej (2023-07-16 06:06)

Play ,formuła stacjonarna.
Trzeba udać się do biura play.

~janek

odpowiedź

Przeniesienie numeru stacjonarnego do sieci komórkowej | ~sol (09.05.2023, 07:26)

Czołem!
Moi rodzice na wsi posiadają klasyczny telefon stacjonarny w Orange (wcześniej TP SA) od 25 lat. Sam telefon nie jest im jakoś bardzo potrzebny, jednak nie chcieliby rezygnować z numeru. Powstaje pytanie - czy da się przenieść numer stacjonarny na kartę SIM w którejkolwiek ofercie Nju? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 1 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies