roaming

 

roaming (2017-01-31 23:06)

Roaming można włączyć przez "moje konto->formularz kontaktowy"

Jestem teraz na jakiś czas w UK i mimo włączonego roamingu ciężko o zasięg. Duże miasto (Bristol) a lipa z siecią (czasem jest EE a widziałem raz jak się włączył vodafone). Ale większość dnia nie mam sieci (a jak jest to bez ruszania telefonu znika po kilku minutach).
Kiepsko to wyglada

 

roaming (2017-08-30 10:07)

Szukam i szukam i nie potrafię znaleźć odpowiedzi na pytanie jaki jest koszt 1 min do strefy 1. Dzięki za odpowiedź

~mariom

 

roaming (2017-08-30 10:45)

@~mariom jeśli masz na myśli rozmowy międzynarodowe wykonane z Polski z polskiego numeru na numery krajów ze strefy 1 UE to masz odpowiedni cennik tu:
http://www.njumobile.pl/b/articles/cennik/cennik_usług_w_ofercie_nju_z_rachunkiem_z_22.10.2014_ze_zmianami_obowiązującymi_od_15.06.2017.pdf



Strona 9 i 10.


Ważne abyś wiedział, że w tym cenniku jest kilka stref kwotowych do których przydzielone są poszczególne kraje i Strefa 1 UE z roamingu nie pokrywa się ze strefą 1 z tego cennika. Tutaj obowiązuje inna zasada i poszczególne kraje UE przydzielone są do różnych stref kwotowych i tak np. do Belgii wykonując minutę rozmowy na komórkę zapłacisz 1,91 zł a na stacjonarkę 1,48 zł ale już ale już do Hiszpanii to koszt 2,30 zł na komórki a na Słowację 1,71 zł.


Krótko nie, należy mylić Roamingu międzynarodowego i zmian jakie nastąpiły 15.06.2017 r. a rozmów międzynarodowych z Polski do innych krajów.

~grzesk

 

roaming (2017-08-30 13:06)

Grzesk dzięki za odpowiedź. Ja właśnie myślałem że takie połączenie jest tak samo traktowane jak w roamingu ale się myliłem. 
Koszt połączenia do Niemiec lub Irlandi to około 2 zł ??

~mariom

 

roaming (2017-08-30 13:07)

Grzesk dzięki za odpowiedź. Ja właśnie myślałem że takie połączenie jest tak samo traktowane jak w roamingu ale się myliłem. 
Koszt połączenia do Niemiec lub Irlandi to około 2 zł ??

~mariom

 

roaming (2017-08-30 15:20)

Niemcy 1,91 zł a Irlandia 2,30 zł jeśli mówimy o połączeniu na komórki.

~grzesk

 

roaming (2017-09-16 19:09)

Za parę dni wyjeżdżam za granicę, mam ofertę wszystko komórkowe za 29 zł, właśnie włączyłam usługę roamingu, czy limit 1,49 GB internetu też nie obejmuje, czy musiałabym zmienić ofertę na najwięcej-nie więcej niż 29 zł? Jaka jest różnica między tymi ofertami? Czy mając ofertę wszystko komórkowe za 29 zł, będę ponosić jakieś opłaty, czy rozmowy komórkowe do Polski będą w ramach tych 29 zł?

odpowiedź

roaming | ~europejczyk (20.07.2013, 10:31)

"Czy uzywajac telefonu w roamingu rowniez obowiazuja wasze promocje? Czy stawki za takie polaczenia naliczane sa "ekstra"?".
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

50 gości i 0 zalogowanych użytkowników