forumnju na kartęusługiZbyt duże pobieranie pieniędzy z konta

Zbyt duże pobieranie pieniędzy z konta

 

Zbyt duże pobieranie pieniędzy z konta (2021-12-30 08:20)

Mam problem od pewnego czasu środki na koncie znikają szybciej niż kiedyś. Doładowując za 10zł wysyłam z max 25 SMSów i środki przepadają. Co może być przyczyną. Wszystkie usługi mam wyłączone, danych mobilnych nie korzystam

 

Zbyt duże pobieranie pieniędzy z konta (2021-12-30 12:06)

to jest odpowiedź na post:

Mam problem od pewnego czasu środki na koncie znikają szybciej niż kiedyś. Doładowując za 10zł wysyłam z max 25 SMSów i środki przepadają. Co może być przyczyną. Wszystkie usługi mam wyłączone, danych mobilnych nie korzystam

Przyczyn może być wiele. W pierwszej kolejności zaloguj się na swoje konto (jeśli posiadasz ) i sprawdz w wykazie połączeń co pochłania twoje środki . Mimo że nie korzystasz z danych intenetowych , to może być z jedną z przyczyn . Może to być coś co pracuje bez twojej wiedzy.

 

Zbyt duże pobieranie pieniędzy z konta (2021-12-30 13:48)

<div>Jeszcze jedna prawdopodobna przyczyna to wysyłane sms_y z polskimi literami  : ą , ę , ś , ć itp .</div>Jeśli ty wysyłasz jednego sms_a  to system nalicza ich wielokrotność .  Wsłanych zostało 25 i dlatego tak wyszło .

[edytowane przez keraj o 13:49 w dniu 2021-12-30]

odpowiedź

Zbyt duże pobieranie pieniędzy z konta | artur912 (30.12.2021, 08:20)

Mam problem od pewnego czasu środki na koncie znikają szybciej niż kiedyś. Doładowując za 10zł wysyłam z max 25 SMSów i środki przepadają. Co może być przyczyną. Wszystkie usługi mam wyłączone, danych mobilnych nie korzystam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

67 gości i 0 zalogowanych użytkowników