forumnju na kartęofertaNju ważne po wieki - jedna wielka ściema

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema

 

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema (2023-08-13 00:08)

to jest odpowiedź na post:




Skoro babcia jest niepełnosprawna to tym bardziej pełnosprawny wnuczek powinien jej pomagać i pilnować za nią terminów. Sms przypominający to tylko dodatek, zasady są jednoznaczne. Dlaczego nie dotarł? Może telefon był długo wyłączony, może był inny powód.




Co za idiotyczny komentarz do postu.  Btw: co ma zrobić uzytkownik karty jeżeli włozy ją do urzadzenia (np centralka alarmowa). W takim przypadku nie ma możliwości odczytać żadnego smsa przypominającego czy jakiegokolwiek. Opcja, by co jakiś czas wyjmować kartę z centralki i wkładać ją do smartfona, bo może operator raczył coś zakomunikować jest ... wiadomo jaka. Zatem co np w takim przypadku?  Centrala alarmowa nagle przestanie wysyłać komunikaty chociaż są środki na koncie?  

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema (2023-08-13 09:18)

to jest odpowiedź na post:


Btw: co ma zrobić uzytkownik karty jeżeli włozy ją do urzadzenia (np centralka alarmowa).  


Co za idiotyczny komentarz do postu. 

A co do powyższego pytania... Co ma zrobić? skoro używa takiego rozwiązania to po prostu o tym pamiętać. Albo poszukać innego!

~gość1691911129604

 

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema (2024-03-11 17:05)

To i ja dodam coś od siebie. Również ukradziono mi środki z konta. Karta jest  uzywana w urządzeniu, zatem nie mogę odczytywać przychodzących smsów. Starałem sie doładowywać raz na pół roku i tym sopsobem wszystko działało. NIestety z pewnych powodów nie miałem możliwości doładowania i numer został zablokowany. Kiedy powróciłem z zagranicy udało mi się przywrócić numer, jednak sporych środków zgromadzonych na koncie już nie przywrócono. Coś tu jest nie tak. Trochę to nie uczciwe. Skoro numer jest używany, przymuje połączenia i wysyła smsy to chyba jest aktywny prawda? Zatem jak można wyłączyć komuś numer za to, że nie odpowiedział na smsa utrzymaniowego? I chwalić się jeszcze, żev konto jest ważne po wieki oraz środki są ważne bezterminowo... kpina i zwykła kradzież.

~robert

 

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema (2024-03-12 10:29)

to jest odpowiedź na post:

jak można wyłączyć komuś numer za to, że nie odpowiedział na smsa utrzymaniowego?.[/cytat] Przecież podpisując umowę czytałes regulamin i zgodziłęs się na taki warunek
[cytat] I chwalić się jeszcze, żev konto jest ważne po wieki oraz środki są ważne bezterminowo...

Też jest info, że pod pewnymi warunkami, opisanymi w regulaminie.
Ale kto by tam czytał to, co podpisuje...

~jaa

odpowiedź

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema | ~przcha (03.05.2021, 22:41)

Nju na kartę reklamuje się że karta ważna jest po wieki.... Jest to jedna wielka ściema którą powinien zająć się UOKiK. Konto które miało być ważne nagle wygasa po mimo że jest aktywne, włączane są usługi, jest dzwonione, wychodzą i przychodzą smsy, są środki.... Operator czasem wyślę czasem nie smsa że jak nie doładuje się konta za 25 zł to wygasi aktywny numer... Takie to konto ważne po wieki... Zwykłe oszustwo. Doładowuje większą kwota żeby nie myśleć o doładowaniach... Nie dosyć że wygasza nr to jeszcze środki które były przepadają. Gratulacje.... 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 1 zalogowanych użytkowników