forumnju na kartęofertaNju ważne po wieki - jedna wielka ściema

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema

 

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema (2022-03-17 12:44)

A cały ten bałagan mógłby się skończyć jak by chociaż można było sprawdzić ile dni aktywnych zostało do tej blokady? Czy to taki wielki problem dla operatora?

 

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema (2023-02-04 15:02)

Potwierdzam, też mój numer został usunięty po dłuższym niekorzystaniu z telefonu. Telefon jednak był cały czas włączony, nie przyszedł żaden SMS mówiący żeby doładować konto. Poprostu pewnego dnia się zorientowałem, że nie da się na tej numer dodzwonić bo taki numer nie istnieje 


(?°?°??? ???

~misiek

 

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema (2023-02-04 15:31)

to jest odpowiedź na post:

Potwierdzam, też mój numer został usunięty po dłuższym niekorzystaniu z telefonu. Telefon jednak był cały czas włączony, nie przyszedł żaden SMS mówiący żeby doładować konto. Poprostu pewnego dnia się zorientowałem, że nie da się na tej numer dodzwonić bo taki numer nie istnieje 


Tak z ciekawości.... Jaki jest sens utrzymywania "cały czas  włączonego" telefonu przez pół roku, jeżeli się go nie używa w tym czasie ani raz?

~gość1675515418207

 

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema (2023-03-19 13:16)

to jest odpowiedź na post:


Tak z ciekawości.... Jaki jest sens utrzymywania "cały czas  włączonego" telefonu przez pół roku, jeżeli się go nie używa w tym czasie ani raz?




A taki, że czasem kartę sim wykorzystuje się nie w telefonie tylko w alarmie czy innym urzadzeniu. 
Mi po północy wyłączyli, nie dostałem nic, numer siedzi w centrali alarmu, dziś od rana alarm budził wszystkich bo karta sim nie aktywna. 
Jak Orange ma takie podejście to spotkamy się w sądzie, ja tegi nie popuszczę, numer miałem tam złoty więc będą płacić. 

~ktosiek

 

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema (2023-03-20 07:06)

to jest odpowiedź na post:

Jak Orange ma takie podejście to spotkamy się w sądzie

Czarno to widzę - pokażą w billingach,  że nie odpowiadałeś na SMS-y przypominające, więc wyłączyli numer zgodnie z regulaminem, którego znajomość potwierdziłeś kupując usługe w Nju.
Ale może się mylę, daj znać jak Ci poszło. Zacznij od podania daty złożenia pisma do sądu żebyśmy wiedzieli, że naprawdę wytaczasz im sprawę, a nie tylko się wypłakujesz na forum

[edytowane przez jacp11 o 07:12 w dniu 2023-03-20]
 

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema (2023-03-20 13:16)

to jest odpowiedź na post:


A taki, że czasem kartę sim wykorzystuje się nie w telefonie tylko w alarmie czy innym urzadzeniu. 
Mi po północy wyłączyli, nie dostałem nic, numer siedzi w centrali alarmu, dziś od rana alarm budził wszystkich bo karta sim nie aktywna. 
Jak Orange ma takie podejście to spotkamy się w sądzie, ja tegi nie popuszczę, numer miałem tam złoty więc będą płacić. 


Jakie podejście? Stosowanie się do własnego regulaminu? No to na prawdę poważny zarzut.Numer złoty czy różowy, regulamin ten sam...

~niubed

 

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema (2023-06-09 11:51)

Przy odrobinie samodyscypliny usługa naprawdę działa jak trzeba. Jeśli SMS przedłużający przyjdzie dzisiaj i dzisiaj na niego odpowiemy, to do bieżącej daty wystarczy dodać w MS Excel 94 dni i już znamy dokładną datę kolejnego SMS-a. Przykładowo - jeśli potwierdzenie miało miejsce dziś, to kolejny SMS przyjdzie 2023-09-11. Datę na wszelki wypadek można zapisać sobie w kalendarzu, zwłaszcza jeśli telefon  przez większość czasu jest wyłączony.
Utrzymanie numeru w nju na kartę kosztuje 0 zł. - pod warunkiem pilnowania 4 SMS-ów w roku. W Orange - 9 zł. rocznie, tutaj trzeba pilnować tylko 1-go SMS-a w roku (usługa "Konto ważne rok"). Sami sobie odpowiedzcie na pytanie, co się bardziej opłaca. :)

~dfg

 

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema (2023-06-09 21:49)

to jest odpowiedź na post:


Utrzymanie numeru w nju na kartę kosztuje 0 zł. - pod warunkiem pilnowania 4 SMS-ów w roku. W Orange - 9 zł. rocznie, tutaj trzeba pilnować tylko 1-go SMS-a w roku (usługa "Konto ważne rok"). Sami sobie odpowiedzcie na pytanie, co się bardziej opłaca. :)


Fakt jest taki, źe zamiast wyłączać numery zapominalskim mogliby po prostu pobierać jakieś 5 zł i problemu by nie było.

~gość1686340147078

 

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema (2023-07-19 15:50)

to jest odpowiedź na post:

Cześć :) Każda usługa ma regulamin, z którym warto się zapoznać, by uniknąć przykrych niespodzianek: https://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/regulamin_promocji_po_wieki_25.07.2016.pdf. Zgodnie z regulaminem raz na pół roku trzeba doładować konto dowolnym nominałem lub odpowiedzieć na jeden z dwóch SMS-ów utrzymaniowych. Środki wracają jeśli doładujesz konto w terminie do 7 dni od założenia blokady. Pozdrawiam :) 

~donpedro

 

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema (2023-07-19 15:54)

Już kilkakrotnie miałem zawieszany nr z powodu braku doładowania po 6m. Ponowna aktywacja zawsze następowała szybo 2-3 dni po zawieszeniu. Wiązało się to z koniecznością doładowania 25pln jednak srodki które były na karcie nigdy nie wróciły mimo składanych reklamacji. Kto nie pamięta ten traci wszystko.

~donpedro

odpowiedź

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema | ~przcha (03.05.2021, 22:41)

Nju na kartę reklamuje się że karta ważna jest po wieki.... Jest to jedna wielka ściema którą powinien zająć się UOKiK. Konto które miało być ważne nagle wygasa po mimo że jest aktywne, włączane są usługi, jest dzwonione, wychodzą i przychodzą smsy, są środki.... Operator czasem wyślę czasem nie smsa że jak nie doładuje się konta za 25 zł to wygasi aktywny numer... Takie to konto ważne po wieki... Zwykłe oszustwo. Doładowuje większą kwota żeby nie myśleć o doładowaniach... Nie dosyć że wygasza nr to jeszcze środki które były przepadają. Gratulacje.... 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

48 gości i 0 zalogowanych użytkowników