forumnju z rachunkiemofertaPrzedłużenie promocji Darmowe GB w nju mobile w ramach akcji #zostanwdomu

Przedłużenie promocji Darmowe GB w nju mobile w ramach akcji #zostanwdomu

 

Darmowe GB w nju mobile w ramach akcji #zostanwdomu (2020-04-30 11:50)

Hej :) Mam dla nas dobrą wiadomość :) Nju przedłuża promocję 9 GB za 0 zł do końca maja (1-31 maja) na obowiązujących zasadach. Klienci, którzy skorzystali z promocji w kwietniu również w maju mogą dwukrotnie aktywować pakiet. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 11:54 w dniu 2020-04-30]
 

Przedłużenie promocji Darmowe GB w nju mobile w ramach akcji #zostanwdomu (2020-05-04 17:15)

Mam nju internetowy który obecnie jest nieużywany więc nie generuje dodatkowych faktur.  W kwietniu właczyłam te gratisowe 9GB x2.  Czy jesli teraz skorzystam tylko z tego grtisowego pakietu to nie policzy mi abonamentu 29zł za aktywnośc karty ??

~eon

 

Przedłużenie promocji Darmowe GB w nju mobile w ramach akcji #zostanwdomu (2020-05-04 17:48)

Hej :) Tak, pod warunkiem, że ich nie wykorzystasz. Po wykorzystaniu 18 GB nie ma lejka, opłaty będą naliczane do kwoty 29 zł.  Pamiętaj też, że pakiety w nju internetowym są ważne do końca cyklu bilingowego. Jeśli transmisja danych będzie na przełomie cyklu, to jeżeli przed północą nie wyłączysz  danych komórkowych policzy maksymalnie 29 zł. Jeszcze jedna informacja, o której pewnie wiesz, ale nie zaszkodzi przypomnieć, że jeżeli przez 6 pełnych okresów rozliczeniowych nie korzystasz z karty SIM, numer automatycznie jest migrowany na kartę, co wiąże się z utratą stażu. Warto więc raz na pół roku wykonać jakieś płatne połączenie albo wysłać SMS-a. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 17:50 w dniu 2020-05-04]
 

Przedłużenie promocji Darmowe GB w nju mobile w ramach akcji #zostanwdomu (2020-05-05 03:06)

dziekuje za wyczerpującą odpowiedz :)
Wiem o aktywnosci co min 6ms i własnie niedawno bezprawnie mi tak zmigrowali numer mimo ze w 6 miesiącu miałam FV na prawie pełną kwote abo.  Ale na szczescie po reklamacji wszystko przywrócili 

~eon

 

Przedłużenie promocji Darmowe GB w nju mobile w ramach akcji #zostanwdomu (2020-06-01 21:11)

Hej :) Taka ciekawostka. Wczoraj ponownie aktywowałam dwa pakiety 9 GB za 0 zł na 31 dni i do tych 18 GB dodało niewykorzystane dane z aktywacji kwietniowej. Pozdrawiam :) 

 

Przedłużenie promocji Darmowe GB w nju mobile w ramach akcji #zostanwdomu (2020-06-01 21:22)

Mam podobnie 36+20GB  z abonamentu  = 56 GB    :)

odpowiedź

Przedłużenie promocji Darmowe GB w nju mobile w ramach akcji #zostanwdomu | ~eon (04.05.2020, 17:15)

Mam nju internetowy który obecnie jest nieużywany więc nie generuje dodatkowych faktur.  W kwietniu właczyłam te gratisowe 9GB x2.  Czy jesli teraz skorzystam tylko z tego grtisowego pakietu to nie policzy mi abonamentu 29zł za aktywnośc karty ??
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników