forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie z abo na kartę...

Przeniesienie z abo na kartę...

 

Przeniesienie z abo na kartę... (2019-04-08 23:20)

Witam mam taki kazusy.. może ktoś mi pomoże albo wyjaśni .. dziś o 10:40 dostałem maila z informacją że od 5 miesięcy nie dokonałem połączenia wychodzącego i jeżeli nic nie zrobię to w 6 przeniosą nr... O 11:20 dostałem maila ze od 6 miesięcy nie wykonałem połączenia i zgodnie z regułaminem przenoszą nr... O 13:40 dostałem maila z fakturą za miesiąc marzec... Ktoś mi potrafi wyjaśnić jak w nju czas leci? Bo 40 min to cały miesiąc a 2 h później się cofają w czasie o miesiąc .. jak to jest.. bo na pewno  nie zgodnie z regulaminem jak to ładnie napisał automat...

 

Przeniesienie z abo na kartę... (2019-04-09 06:56)

Pytaj o to w Biurze Obsługi klienta - na forum żadem uzytkownik Nju nie ma dostepu do Twoich umów i konta.
Napisz, w jakiej taryfie jesteś., może coś się nam rozjasni
Nawiasem mówiąc, nie znalazłem w regulaminie usługi na abonament wymogu wykonywania połączeń - liczą sie regularne wpłaty.

[edytowane przez jacp11 o 07:05 w dniu 2019-04-09]
 

Przeniesienie z abo na kartę... (2019-04-09 23:04)

Cześć. Zgodnie z regulaminem usługi "Im dłużej, tym lepiej" jeżeli osiągnąłeś 1 próg stażowy, czyli nie obowiązuje już dociążenie 9 zł i przez 6 kolejnych, pełnych okresów rozliczeniowych nie wykonasz żadnego połączenia, nie wyślesz SMS-a czy MMS-a numer zostanie zmigrowany do oferty na kartę. Z tego, co piszesz wykonałeś połączenie, bo inaczej nie byłaby wystawiona faktura. Wyślij zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 23:07 w dniu 2019-04-09]

odpowiedź

Przeniesienie z abo na kartę... | darek09 (08.04.2019, 23:20)

Witam mam taki kazusy.. może ktoś mi pomoże albo wyjaśni .. dziś o 10:40 dostałem maila z informacją że od 5 miesięcy nie dokonałem połączenia wychodzącego i jeżeli nic nie zrobię to w 6 przeniosą nr... O 11:20 dostałem maila ze od 6 miesięcy nie wykonałem połączenia i zgodnie z regułaminem przenoszą nr... O 13:40 dostałem maila z fakturą za miesiąc marzec... Ktoś mi potrafi wyjaśnić jak w nju czas leci? Bo 40 min to cały miesiąc a 2 h później się cofają w czasie o miesiąc .. jak to jest.. bo na pewno  nie zgodnie z regulaminem jak to ładnie napisał automat...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników