forumstrona www, moje kontomoje konto[PYTANIE] Przejście z nju na kartę na nju z rachunkiem.

[PYTANIE] Przejście z nju na kartę na nju z rachunkiem.

 

[PYTANIE] Przejście z nju na kartę na nju z rachunkiem. (2018-09-01 11:15)

Witam Państwa,
Chciałbym przejść z "nju na kartę" na "nju z rachunkiem", lecz nie chciałbym stracić mojego stażu z nju czyli potrójnego internetu. Moje pytania są następujące:
Jak to zrobić żeby ten staż był przeniesiony razem z przejściem?
Czy po przejściu jeżeli wykupię usługę "wszystko - nie więcej niż 29zł" to mogę wykupić do tego jeszcze "nju internetowy (internet 40gb)"?
Jeżeli tak, to jak wtedy będzie liczony dodatek internetu ze stażu?


Pozdrawam,
Ciuchass

 

[PYTANIE] Przejście z nju na kartę na nju z rachunkiem. (2018-09-01 12:50)

Cześć. Zgodnie z regulaminem migracji staż przepada, ale wyślij zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy, napisz, że chciałbyś przejść na rachunek i powinieneś uzyskać zgodę na jego przywrócenie. Do numeru podstawowego nie możesz dobrać oferty nju internetowy, czyli 40 GB za 29 zł, on jest zawsze na osobnym koncie, w związku z czym nie będzie też działała usługa stażowa z numeru podstawowego, a staż będzie liczony od początku. Możesz natomiast dobrać nju internet dodatkowy, czyli 20 GB za 19 zł. W pierwszym, niepełnym okresie rozliczeniowym uzyskasz co prawda proporcjonalną ilość danych, jak również nie zadziała usługa stażowa, ale już w kolejnym będzie to 60 GB, skoro numer masz ponad 2 lata. Pozdrawiam :)

odpowiedź

[PYTANIE] Przejście z nju na kartę na nju z rachunkiem. | pilotka (01.09.2018, 12:50)

Cześć. Zgodnie z regulaminem migracji staż przepada, ale wyślij zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy, napisz, że chciałbyś przejść na rachunek i powinieneś uzyskać zgodę na jego przywrócenie. Do numeru podstawowego nie możesz dobrać oferty nju internetowy, czyli 40 GB za 29 zł, on jest zawsze na osobnym koncie, w związku z czym nie będzie też działała usługa stażowa z numeru podstawowego, a staż będzie liczony od początku. Możesz natomiast dobrać nju internet dodatkowy, czyli 20 GB za 19 zł. W pierwszym, niepełnym okresie rozliczeniowym uzyskasz co prawda proporcjonalną ilość danych, jak również nie zadziała usługa stażowa, ale już w kolejnym będzie to 60 GB, skoro numer masz ponad 2 lata. Pozdrawiam :)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

33 gości i 0 zalogowanych użytkowników