forumnju z rachunkiemusługiRozmowy przekierowane do Abonenta w roamingu

Rozmowy przekierowane do Abonenta w roamingu

 

Rozmowy przekierowane do Abonenta w roamingu (2018-07-20 17:20)

otrzymałem fakturę z naliczonymi opłatami za rozmowy których nie odebrałem w roamingu. Będąc poza unią europejską wiedziałem że opłaty za rozmowy sa drogie w związku z tym zamierzałem odbierać tylko te których nr mam zapisane w książce telefonu. na fv widnieją opłaty za rozmowy przekierowane do abonenta w roamingu a więc nie ważne czy odbierzesz czy nie połączenie przychodzące to i tak za nie zapłacisz -minimalną opłatę w tym przypadku ponad 5 zł <font face="sans-serif"><font size="2"><font color="transparent"><span >ozmowy przekierowane do Ab</font></font></font> 

 

Rozmowy przekierowane do Abonenta w roamingu (2018-07-20 21:32)

Jeżeli miałeś włączoną pocztę głosową, to właśnie na nią były przekierowane połączenia

odpowiedź

Rozmowy przekierowane do Abonenta w roamingu | dario66 (20.07.2018, 17:20)

otrzymałem fakturę z naliczonymi opłatami za rozmowy których nie odebrałem w roamingu. Będąc poza unią europejską wiedziałem że opłaty za rozmowy sa drogie w związku z tym zamierzałem odbierać tylko te których nr mam zapisane w książce telefonu. na fv widnieją opłaty za rozmowy przekierowane do abonenta w roamingu a więc nie ważne czy odbierzesz czy nie połączenie przychodzące to i tak za nie zapłacisz -minimalną opłatę w tym przypadku ponad 5 zł <font face="sans-serif"><font size="2"><font color="transparent"><span >ozmowy przekierowane do Ab</font></font></font> 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 1 zalogowanych użytkowników