forumnju z rachunkiemusługilimit na usługi premium

limit na usługi premium

 

limit na usługi premium (2018-04-10 03:29)

Próbuje ustawić limit na usługi premium. Wybieram taką opcję na moje konto->usługi i wyświetla mi się pole gdzie mam wpisać jakąś wartość. Jak coś tam wpiszę, to po całkiem długim (responsywność tego systemu pozostawia wiele do życzenia) odczekaniu pojawia się informacja "Nieprawidłowa wartość. Proszę podać wartość w formacie z częścią groszową (np. 100,00)". Jednak ja podaję wartość z częścią groszową, np. 0,00 lub 0,01 lub 1,00 i nic nie działa. Proszę o pomoc.

PS. Czemu ten system się tak ślamazarzy i czemu jest tak pod górkę.

 

limit na usługi premium (2018-04-10 19:07)

Standardowo limit ten wynosi 60 zł, przez konto nju mobile możesz go zdjąć, natomiast jeżeli chcesz zmienić limit zazdzwoń do Biura Obsługi Klienta *610.

[edytowane przez pilotka o 19:07 w dniu 2018-04-10]
 

limit na usługi premium (2018-04-13 03:53)

A czemu nie moge go sam zmienic przez strone? I czy dzwonie do biura obalugi klienta wiąże sie z kosztami (mam darmowe polaczenia do wszystkich)?

~placek1

 

limit na usługi premium (2018-04-13 13:10)

Dlaczego nie można to już nie do mnie pytanie :). Infolinia jest płatna 0.19 zł za minutę, maksymalnie 5 zł za całość połączenia. Możesz też zlecić zmianę limitu przez formularz kontaktowy.

 

limit na usługi premium (2018-04-20 08:24)

to jest odpowiedź na post:

A czemu nie moge go sam zmienic przez strone? I czy dzwonie do biura obalugi klienta wiąże sie z kosztami (mam darmowe polaczenia do wszystkich)?



Możesz zmienić limit samodzielnie przez konto na stronie njumobile. Całą operację należy wykonać w odpowiedniej kolejności.
1) należy wyłączyć usługę "limit na usługę premium" wybierając i zatwierdzając właściwą opcję w zakładce Usługi na swoim koncie
2) gdy w systemie oraz na stronie usługa uzyska status nieaktywna, (trwa to do 24 godzin!) należy ją ponownie włączyć
3) podczas włączania usługi aktywne będzie pole tekstowe "limit w PLN". Po wprowadzeniu nowego limitu zatwierdzamy naszą zmianę przyciskiem na dole strony.


[edytowane przez mykupl o 08:25 w dniu 2018-04-20]
 

limit na usługi premium (2021-11-18 11:06)

Możesz wysłać SMS pod nr 80603 z kwotą limitu w pełnych złotych i ustawić nowy limit

odpowiedź

limit na usługi premium | placek (10.04.2018, 03:29)

Próbuje ustawić limit na usługi premium. Wybieram taką opcję na moje konto->usługi i wyświetla mi się pole gdzie mam wpisać jakąś wartość. Jak coś tam wpiszę, to po całkiem długim (responsywność tego systemu pozostawia wiele do życzenia) odczekaniu pojawia się informacja "Nieprawidłowa wartość. Proszę podać wartość w formacie z częścią groszową (np. 100,00)". Jednak ja podaję wartość z częścią groszową, np. 0,00 lub 0,01 lub 1,00 i nic nie działa. Proszę o pomoc.

PS. Czemu ten system się tak ślamazarzy i czemu jest tak pod górkę.

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 1 zalogowanych użytkowników