forumnju z rachunkiemofertaNie mogę wysyłać sms-ów.

Nie mogę wysyłać sms-ów.

 

Nie mogę wysyłać sms-ów. (2018-02-07 18:19)

Nie mogę wysyłać sms-ów.
Smsy dostaję z dużym opóźnieniem.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nie mogę wysyłać sms-ów. (2018-02-08 13:03)

Witam. U mnie podobnie sms dochodzą ale nie przychodzą do mnie. Czy to problem u operatora?  jak sobie z tym poradzić?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~bolej

 

Nie mogę wysyłać sms-ów. (2018-02-08 16:38)

to jest odpowiedź na post:

Witam. U mnie podobnie sms dochodzą ale nie przychodzą do mnie. Czy to problem u operatora?  jak sobie z tym poradzić?




Sprawdź czy nie masz przepełnionej skrzynki nadawczo-odbiorczej, jeśli nie to przełóż kartę do innego aparatu i sprawdź czy wtedy dochodzą. Jeśli w innym aparacie problem nie ustąpi to zaloguj się na koncie nju mobile i przez formularz kontaktowy wyślij zgłoszenie do techników. Podaj przykłady z ostatnich 24 godzin, kiedy smsy zostały wysłane i nie doszły. Podaj też dokładną lokalizację (z kodem pocztowym) gdzie występują utrudnienia. Pozdrawiam.  

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nie mogę wysyłać sms-ów. (2018-02-09 21:28)

Podpisuję się pod problemem. Od przejścia do Nju smsy wysyłają się nawet do 20 min. odbierane smsy również, przez co nie mogę potwierdzić przelewów z banku. Operator twierdzi że z ich strony wszystko w porządku... kolega z Plusa ma to samo. Nie wiem czy istnieje jakieś powiązanie.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nie mogę wysyłać sms-ów. (2018-02-15 19:22)

to zupełnie tak jak ja :(

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~czupurka

 

Nie mogę wysyłać sms-ów. (2018-11-27 18:38)

Witam :) miałam długi czas problem.....nie mogłam wysyłać sms-ów.Problem był w numerze centrum wiadomości -brakowało jednej cyferki .Cetrum wiadomości nju +48 501200777. Numer ten znajduje się w ustawieniach wiadomości sms.Może się komuś to przyda.:)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nie mogę wysyłać sms-ów. (2020-06-06 10:50)

Nie mogę wysłać sms płatnych 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~malutka

 

Nie mogę wysyłać sms-ów. (2020-06-06 15:25)

Hej :) Sprawdź na po zalogowaniu na konto nju w zakładce Usługi czy nie masz blokady na wysyłanie SMS-ów premium. Pozdrawiam :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nie mogę wysyłać sms-ów. (2021-07-06 16:09)

<div>Nie mogę wysyłać ani otrzymować SMSów za granicą  - w roamingu. Połączenia telefoniczne działają normalnie.</div><div>
</div><div>Czy ktoś miał podobne porblemy?
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nie mogę wysyłać sms-ów. (2021-07-06 16:49)

Takie są poprawne ustawienia SMS :
<ul><li>Centrum SMS +48501200777</li><li>Wiadomości wysyłane jako Tekst</li><li>Czas ważności SMS jako Maksimum</li><li>Użyj GPRS ? Nie.</li></ul>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1625582990716

odpowiedź

Nie mogę wysyłać sms-ów. | sebamixx (07.02.2018, 18:19)

Nie mogę wysyłać sms-ów.
Smsy dostaję z dużym opóźnieniem.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników