forumnju z rachunkiemusługinju dodatkowy - jak zablokować internety :)

nju dodatkowy - jak zablokować internety :)

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2020-07-18 09:16)

to jest odpowiedź na post:

Chciałbym zablokować internet dlatego że co doładuj konto to mi zabiera z konta jest możliwość taka z góry dziękuję 

Wyłącz w telefonie komórkową transmisje danych.Transfer danych.

[edytowane przez keraj o 09:19 w dniu 2020-07-18]
 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2020-07-20 14:50)

to jest odpowiedź na post:

Chciałbym zablokować internet dlatego że co doładuj konto to mi zabiera z konta jest możliwość taka z góry dziękuję 

Cześć :) Można tak jak pisał keraj wyłączyć dane komórkowe w telefonie, można też zadzwonić do BOK pod numer *610 (690610610) i zlecić założenie blokady na internet. Pozdrawiam :)

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2020-11-26 22:50)

Hej :) Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów nju mobile wprowadziło podział GB na koncie. Pozdrawiam :) 

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2023-03-09 23:31)

Jak na razie po 3 próbach blokowania internetu dla numeru "nju na kartę", internet wciąż dostępny. Dziś zgłosiłem reklamacje.


Porady w stylu "wyłącz dane komórkowe" w telefonie lub zmień w telefonie konfigurację APN świadczą o braku zrozumienia tematu.

~krzys

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2023-03-10 07:05)

Jak zakładałeś blokadę? Przez podział GB (100% numer głowny, 0% dodatowy) - jeśłi tak, to wejdzie dopiero od nowego okresu rozliczeniowego

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2023-03-10 10:41)

to jest odpowiedź na post:

Jak na razie po 3 próbach blokowania internetu dla numeru "nju na kartę", internet wciąż dostępny. Dziś zgłosiłem reklamacje.
.


A jak mamy odgadnąć w jaki sposób próbowałem blokować do tej pory?Szklane kule tego nie ogarniają....

~gość1678441262896

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2023-03-11 08:08)

to jest odpowiedź na post:

Jak na razie po 3 próbach blokowania internetu dla numeru "nju na kartę", internet wciąż dostępny. Dziś zgłosiłem reklamacje.
Porady w stylu "wyłącz dane komórkowe" w telefonie lub zmień w telefonie konfigurację APN świadczą o braku zrozumienia tematu.


Hm, dział forum dotyczy Nju z rachunkiem, czyli oferty w zasadzie abonamentowej. Tytuł topicu blokady na numerze dodatkowym, czyli też dostępnym w tej ofercie.
Natomiast pytanie jest zadawane odnośnie blokady dla numeru na kartę...
Nie śledzę od dawna z uwagą ofert Nju, bo to co mam od lat sprawuje  mi się dobrze, i nie narzekam. Ale chyba nic się nie zmieniło tzn. oferta abonamentowa, to ta gdzie może być nr dodatkowy (i możliwość podziału dostępnego limitu GB pomiędzy nr głównym/dodatkowym)? A na kartę - to na kartę? I dostępność pewnych usług może się różnić?


Poza tym nawiązujesz do postów sprzed ponad 2 lat. Na wielu forach dostałbyś w nagrodę Złotą łopatę archeo ;)


[edytowane przez stanley99 o 12:42 w dniu 2023-03-11]
 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2023-03-11 17:38)

to jest odpowiedź na post:

Jak na razie po 3 próbach blokowania internetu dla numeru "nju na kartę", internet wciąż dostępny. Dziś zgłosiłem reklamacje.


Porady w stylu "wyłącz dane komórkowe" w telefonie lub zmień w telefonie konfigurację APN świadczą o braku zrozumienia tematu.

Jeśli zgłosiłeś reklamacje to prawdopodobnie masz założone konto dla nju na kartę . W takim razie sprawdź na koncie czy jest tam możliwość zablokowania internetu. Powiedz jeszcze jaki posiadasz telefon z jakim systemem operacyjnym. Może nieświadomie popełniasz jakiś błąd przy blokowaniu , a bez tych informacji nie jesteśmy Ci w stanie pomóc

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2023-03-11 19:13)

to jest odpowiedź na post:

Jeśli zgłosiłeś reklamacje to prawdopodobnie masz założone konto dla nju na kartę . W takim razie sprawdź na koncie czy jest tam możliwość zablokowania internetu. Powiedz jeszcze jaki posiadasz telefon z jakim systemem operacyjnym. Może nieświadomie popełniasz jakiś błąd przy blokowaniu , a bez tych informacji nie jesteśmy Ci w stanie pomóc


Na żadnym koncie nie ma możliwości zablokowania transferu danych.Ani na abonamentowym ani  na kartowym. Nie ma takiej funkcji. A szkoda.

A współczesne smartfony już tak mają, że pozorne wyłączenie transmisji w urządzeniu nic nie daje.Jak na Samsungu J1 wyłączyłem dane to ani jeden mikrobajt nie przeszedł. Na nieco młodszym sprzęcie zawsze coś leci...

~gość1678545970949

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2023-03-12 11:01)

Na początek:
Powinienieś pytać we właściwych działach - to jest topic o numerze dodatkowym w ofercie na abonamet, a Ty pytasz o numer na kartę. Stąd część odpowiedzi dotyczy tematu wątku, a nie Twojego pytania. (np o podziale GB).

Zadzwoń do BOK (nie w formie reklamacji, tylko poproś o wyłączenie). Jeśli to nic nie da, pozostaje Ci grzebanie w telefonie (w APN lub ustawienie limitu transferu na  0 GB)

P.S. Szkoda, że nie opisałes, co już zrobiłeś, byłoby łatwiej Ci doradzac.

P.S.2: Standart na większości forów. Gostek rzuca niby pytanie, a w zasadzie to tylko chciał sie wyżalic. Gdyby był zainteresowany rozwiąznaniem problemu, zaglądąłby tu codziennie...

odpowiedź

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) | ~stary (22.12.2017, 17:33)

Witam.

Moja córka używa karty dodatkowej nju za 9zł,  gdzie ma dostępne wszystko to co na mojej karcie czyli nolimit rozmowy, sms, mmsy i chyba ze 30GB internetu. Czy jakoś na stronie nju mogę zablokować jej dostęp do internetu żeby mogła tylko dzwonić i pisać smsy? Z góry mówię że zablokowanie dostępu do netu w telefonie przez zmianę ustawień, typu usunięcie czy zmiana nazwy APN nie sprawdzi się. Jest za sprytna :) Ostatnio zasłużyła i muszę ją chwilowo pokarać, a nie chcę całkiem zabierać komórki bo potrzebny mi z nią kontakt tel w ciągu dnia.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 0 zalogowanych użytkowników