forumnju z rachunkiemusługinju dodatkowy - jak zablokować internety :)

nju dodatkowy - jak zablokować internety :)

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2020-07-18 09:16)

to jest odpowiedź na post:

Chciałbym zablokować internet dlatego że co doładuj konto to mi zabiera z konta jest możliwość taka z góry dziękuję 

Wyłącz w telefonie komórkową transmisje danych.Transfer danych.

[edytowane przez keraj o 09:19 w dniu 2020-07-18]

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2020-07-20 14:50)

to jest odpowiedź na post:

Chciałbym zablokować internet dlatego że co doładuj konto to mi zabiera z konta jest możliwość taka z góry dziękuję 

Cześć :) Można tak jak pisał keraj wyłączyć dane komórkowe w telefonie, można też zadzwonić do BOK pod numer *610 (690610610) i zlecić założenie blokady na internet. Pozdrawiam :)

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2020-11-26 22:50)

Hej :) Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów nju mobile wprowadziło podział GB na koncie. Pozdrawiam :) 

odpowiedź

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) | ~stary (22.12.2017, 17:33)

Witam.

Moja córka używa karty dodatkowej nju za 9zł,  gdzie ma dostępne wszystko to co na mojej karcie czyli nolimit rozmowy, sms, mmsy i chyba ze 30GB internetu. Czy jakoś na stronie nju mogę zablokować jej dostęp do internetu żeby mogła tylko dzwonić i pisać smsy? Z góry mówię że zablokowanie dostępu do netu w telefonie przez zmianę ustawień, typu usunięcie czy zmiana nazwy APN nie sprawdzi się. Jest za sprytna :) Ostatnio zasłużyła i muszę ją chwilowo pokarać, a nie chcę całkiem zabierać komórki bo potrzebny mi z nią kontakt tel w ciągu dnia.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

142 gości i 1 zalogowanych użytkowników