forumnju z rachunkiemofertaZmiana usługi a ilość GB w Im więcej tym lepiej

Zmiana usługi a ilość GB w Im więcej tym lepiej

 

Zmiana usługi a ilość GB w Im więcej tym lepiej (2017-07-04 13:30)

to jest odpowiedź na post:

W którym regulaminie są podane ilości danych w UE?


W regulaminie:
http://www.njumobile.pl/b/Regulamin_us%C5%82ugi_Wszystko_nie_wi%C4%99cej_ni%C5%BC_29_z%C5%82_w_ofercie_nju_z_rachun.pdf

"Limit GB do wykorzystania w
roamingu, w krajach Strefy 1 wskazany został w Cenniku usług w roamingu w ofercie nju z
rachunkiem"
Czyli są w cenniku roamingowym:
http://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/Cennik_uslug_w_roamingu_w_ofercie_nju_z_rachunkiem_od%2015_06_2017r.pdf

 

Zmiana usługi a ilość GB w Im więcej tym lepiej (2017-07-04 16:34)

@stanley99
Super, sam bym lepiej tego nie napisał. Widzę, że jesteś kumaty i wiesz co w trawie piszczy :)

 

Zmiana usługi a ilość GB w Im więcej tym lepiej (2017-07-04 21:25)

@stanley99
Czyli regulamin odsyła do cennika i to w nim są podane ceny. Gdybym ja tak napisał to nju_klient by znowu rozbuchał swoje przerośnięte ego, znowu mnie obraził i domagał się publicznego sprostowania. Dość wybiórczo kuma skróty myślowe, a skoro ma o to pretensje sam powinien wyrażać się bardzo precyzyjnie ;)

 

Zmiana usługi a ilość GB w Im więcej tym lepiej (2017-07-05 13:41)

to jest odpowiedź na post:

Nowy cennik roamingowy w nju z rachunkiem | martinezcb (19.06.2017, 09:32)
Będąc w Niemczech dzwonienie na numery niemieckie będzie naliczone jako połączenie międzynarodowe (połączenie z sieci polskiej do niemieckiej) + koszt roamingu (połączenie wykonane poza siecią macierzystą, w tym przypadku z jakiejś sieci niemieckiej) , który teraz w rozmowach/sms spadł do 0 zł więc nie ma wpływu na cenę. Takie połączenie będzie kosztować tyle samo co połączenie z Polski do Niemiec - na numery stacjonarne 1,48 zł/min, na komórkowe 1,91 zł/min - takie koszty są w aktualnie obowiązującym cenniku połączeń.


@martinezcb to Twój cytat z wątku:
http://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,160700006,title,nowy-cennik-roamingowy-w-nju-z-rachunkiem,watek
więc skończ pajacować.

Pokazałeś w tym wątku swoją prawdziwą naturę manipulatora, który potrafi wciskać kłamstwo w żywe oczy i nie reaguje na kontrargumenty tylko brnie dalej w swoich kłamstwach.

Każdy średnio inteligentny człowiek potrafi przeczytać cennik ze zrozumieniem i zorientować się, że się pomylił ale u Ciebie nie widzę takiej umiejętności.
Często prezentujesz się jako kumaty ale w tym wątku pokazałeś, że jest z Tobą coś nie tak dlatego w moich oczach jesteś mierny, bo nie potrafiłeś od razu przyznać się do błędu.
Nadajesz się na polityka, bo jak Ciebie złapią za rękę na kradzieży to prosto w oczy z pełnym przekonaniem powiesz, że to nie Twoja ręka ;)

Stanley99 pokazał, że jest kumaty to go pochwaliłem i dałem znaczek przydatnej odpowiedzi.

 

Zmiana usługi a ilość GB w Im więcej tym lepiej (2017-07-05 14:55)

Tak samo myślał ~konsult i jeszcze inni którzy później dopytywali o te ceny. A jak na te posty odpowiedziałeś to już nie chcesz zacytować. Gdybyś miał choć minimalną kulturę osobistą napisał byś że źle ten cennik rozumiemy i to tak nie działa, ale dobrze wiesz co napisałeś. W wątku o zostawianiu danych z dowodu w każdym kraju tez czepiłeś się że któryś tam kraj nie jest w UE, co kompletnie nie miało znaczenia dla zawartych tam informacji, ale szczegół do którego można się było bez sensu przyczepić wyłuskałeś. Z premedytacja zrobiłem to samo z twoim postem o cenach w regulaminie, ale nie zrozumiałeś aluzji. Cieszę się że pochwaliłeś stalneya99, świetnie że dałeś mu znaczek przydatnej odpowiedzi i się tym pochwaliłeś. Zrób jeszcze transparent i powieś za oknem. Nie interesuje mnie że jestem miernotą w oczach prostackiego pieniacza i chama. Skończyłem z Tobą wszelkie dyskusje.

[edytowane przez martinezcb o 15:28 w dniu 2017-07-05]
 

Zmiana usługi a ilość GB w Im więcej tym lepiej (2017-07-05 17:51)

Jest link, więc jak ktoś chce to może sobie poczytać cały wątek.

Fakt jest taki, że bzdury dot. roamingu w tym wątku zostały skorygowane, a mimo to Ty ciągle usilnie głosiłeś swoje brednie, jakbyś żył w alternatywnej rzeczywistości i żadne argumenty do Ciebie nie docierały.

Jak osioł uparcie myliłeś roaming, z połączeniem międzynarodowym i nawet nie chciało Ci się zajrzeć do cennika i go przeczytać, gdzie masz wytłumaczone po polsku co to jest połączenie roamingowe. Czytanie ze zrozumieniem to jest etap szkoły podstawowej.

Zwykły Kowalski, który nie interesuje się tematem może nie rozróżniać roamingu od międzynarodówek, natomiast od Ciebie jako "specjalisty" doradzającego na forum oczekuję więcej niż od przypadkowej osoby lekkoducha. Chyba, że tylko udajesz specjalistę i dopiero się uczysz.

Co innego jest pisać bzdury ale na kontrargument zreflektować się, przeczytać cennik jeszcze raz i zauważyć własny błąd, a co innego uparcie głosić herezje.
Inteligencja polega m.in na umiejętności uczenia się, czyli wyciąganiu wniosków i przyswajaniu nowej wiedzy. O ile zwykle wszystko z Tobą wydaje się być OK to czasem coś Ci szwankuje i zachowujesz się co najmniej dziwnie, co widać w linkowanym wątku.
Zastanów się i wyciągnij z tego wnioski.

Jak już sobie nakrzyczałeś i odreagowałeś to życzę Ci miłego wieczoru :)

 

Zmiana usługi a ilość GB w Im więcej tym lepiej (2017-07-05 17:59)

Ja czekam do 00:01. Wtedy się okaże czy już pisać reklamację na 20GB.

 

Zmiana usługi a ilość GB w Im więcej tym lepiej (2017-07-05 18:04)

@jackbb
Jeśli po zmianie usługi obniżającej koszty masz standardowe 10GB zamiast 20GB przysługujących za staż to nie czekaj tylko pisz od razu reklamację.

Podejrzewam, że jeśli w ogóle limity danych mają się odświeżyć automatycznie to jest to możliwe dopiero od nowego okresu rozliczeniowego. Jeśli 10 czy 20GB nie robi Ci różnicy to możesz poczekać na nowy okres i wtedy potwierdzisz moje przypuszczenia :)

 

Zmiana usługi a ilość GB w Im więcej tym lepiej (2017-07-05 19:44)

Okres mam od jutra ale już widać tylko aktualną nową taryfę a w niej:
<strong >
</strong>
<strong >wszystko - nie więcej niż 29zł</strong>max. 29zł za nielimitowane rozmowy, SMSy/MMSy w kraju i w roamingu w UE oraz 20 GB internetu w kraju (z czego 1.96 GB do wykorzystania w roamingu w UE)


Będzie OK

 

Zmiana usługi a ilość GB w Im więcej tym lepiej (2017-07-05 21:31)

Muli to forum pięknie

odpowiedź

Zmiana usługi a ilość GB w Im więcej tym lepiej | jackbb (30.06.2017, 07:49)

Chciałbym zmienić usługę/taryfę z wszystko komórkowe na <span >wszystko <br ><span >- nie więcej niż 29 zł 
<div ><font color="#1b8cae" face="OpenSans-Bold, Helvetica, Arial, sans-serif"><span >czy stracę 20GB za staż czy jak?</font><div >
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

13 gości i 1 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies