forumnju z rachunkiemofertakolosalny rachunek

kolosalny rachunek

 

kolosalny rachunek (2017-07-15 21:11)

Dlaczego w zakładce lista połączeń niektóre połączenia  Internetem są płatne a inne nie? Wszystkie widnieją pod operator Standard. 

~damex

 

kolosalny rachunek (2017-07-23 21:39)

to jest odpowiedź na post:


Połączenia międzynarodowe od początku działania sieci Nju są rozliczane tak samo, więc nie teraz ale od zawsze był to koszt ponad 2zł/min na niemiecką komórkę.
Tak jak pisał ~sbsb Twój problem polega na tym, że nie rozróżniasz lub nie rozróżniałaś połączeń międzynarodowych od roamingu międzynarodowego.

Połączenie międzynarodowe to połączenie wykonywane z Polski (konkretnie połączenie wykonane będąc zalogowanym do rodzimej, polskiej sieci komórkowej) do innego kraju.

Połączenie w ramach roamingu międzynarodowego to połączenie wykonywane z zagranicy (konkretnie połączenie wykonane będąc zalogowanym do obcej, zagranicznej sieci komórkowej) do dowolnego miejsca na świecie.



Takie pytanie dla jasności. Czy jeśli znajoma jest za granicą (konkretnie w UK) to ja dzwoniąc na jej polski numer z Polski płacę jak za połączenie międzynarodowe?

~barthez89

 

kolosalny rachunek (2017-07-24 07:25)

Nie, płacisz jak za połączenie lokalne. Połączenie międzynarodowe to połączenie z Polski na numer należący do sieci zagranicznej.

 

kolosalny rachunek (2017-07-24 10:47)

Nju wprowadza ludzi w błąd reklamując , że za rozmowy w kraju i UE nie zapłacisz więcej niż posiadany pakiet. Ja zapłacę fakturę i rezygnuję z nju i przy okazji znaczną ilość osób aby też zmienili operatora.

 

kolosalny rachunek (2017-07-24 16:37)

Żadna sieć nie ma takich reklam ani takich informacji nigdzie nie umieszcza. Nju również nie.

~gość1500907060522

odpowiedź

kolosalny rachunek | joanna_11 (28.06.2017, 19:21)

witam wszystkich
mam pewien problem.. dla mnie straszny problem. mam oferte nju z rachunkiem 39 zł. dzwonie bardzo często do niemiec. wcześniej rachunki przychodziły po ok 100-160 zl więc ta kwota jakaś znośna jest. dziś otrzymałam fakture na której mam do zapłaty ponad 1600 zł (tak, tysiąc sześćset złotych). nie wiem jak, dlaczego, jakim cudem skoro rozmowy są nadal o takiej samej długości i częstotliwości, nie wysyłam podejrzanych smsów ani nic z tych rzeczy. prosze  o rade co mam robić, złosiłam reklamacje, ale nie wiem jaka będzie odpowiedź.. jeżeli ktoś był w podobnej sytuacji prosze o porade, pomoc cokolwiek, bo na tą chwile nie mam takiej kwoty do zapłaty..
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników