forumnju z rachunkiemofertakolosalny rachunek

kolosalny rachunek

 

kolosalny rachunek (2017-07-15 21:11)

Dlaczego w zakładce lista połączeń niektóre połączenia  Internetem są płatne a inne nie? Wszystkie widnieją pod operator Standard. 

~damex

 

kolosalny rachunek (2017-07-23 21:39)

to jest odpowiedź na post:


Połączenia międzynarodowe od początku działania sieci Nju są rozliczane tak samo, więc nie teraz ale od zawsze był to koszt ponad 2zł/min na niemiecką komórkę.
Tak jak pisał ~sbsb Twój problem polega na tym, że nie rozróżniasz lub nie rozróżniałaś połączeń międzynarodowych od roamingu międzynarodowego.

Połączenie międzynarodowe to połączenie wykonywane z Polski (konkretnie połączenie wykonane będąc zalogowanym do rodzimej, polskiej sieci komórkowej) do innego kraju.

Połączenie w ramach roamingu międzynarodowego to połączenie wykonywane z zagranicy (konkretnie połączenie wykonane będąc zalogowanym do obcej, zagranicznej sieci komórkowej) do dowolnego miejsca na świecie.



Takie pytanie dla jasności. Czy jeśli znajoma jest za granicą (konkretnie w UK) to ja dzwoniąc na jej polski numer z Polski płacę jak za połączenie międzynarodowe?

~barthez89

 

kolosalny rachunek (2017-07-24 07:25)

Nie, płacisz jak za połączenie lokalne. Połączenie międzynarodowe to połączenie z Polski na numer należący do sieci zagranicznej.

 

kolosalny rachunek (2017-07-24 10:47)

Nju wprowadza ludzi w błąd reklamując , że za rozmowy w kraju i UE nie zapłacisz więcej niż posiadany pakiet. Ja zapłacę fakturę i rezygnuję z nju i przy okazji znaczną ilość osób aby też zmienili operatora.

 

kolosalny rachunek (2017-07-24 16:37)

Żadna sieć nie ma takich reklam ani takich informacji nigdzie nie umieszcza. Nju również nie.

~gość1500907060522

odpowiedź

kolosalny rachunek | ~barthez89 (23.07.2017, 21:39)



Takie pytanie dla jasności. Czy jeśli znajoma jest za granicą (konkretnie w UK) to ja dzwoniąc na jej polski numer z Polski płacę jak za połączenie międzynarodowe?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

128 gości i 0 zalogowanych użytkowników