forumnju z rachunkiemusługiMożliwość wyłączenia kodu PIN.

Możliwość wyłączenia kodu PIN.

 

Możliwość wyłączenia kodu PIN. (2017-03-08 18:42)

@martinezcb
Coś wiadomo w sprawie reklamacji? Uznali? Wybacz, że tak dopytuje i oczywiście nie musisz odpowiadać. Ale mi się już udało 2 karty wymienić na te bez PINu, aktywowałem przez BOA zapewniony, że będą darmowe i wraz z nową fakturą nie naliczyli żadnych opłat więc chyba jest ok.

 

Możliwość wyłączenia kodu PIN. (2017-03-11 13:05)

Tak, uwzględnili - zaktualizowałem swój poprzedni post o tej opłacie. Już następnego dnia napisali że faktycznie to przez aktywację sms'em automat naliczył opłatę, która została anulowana.

odpowiedź

Możliwość wyłączenia kodu PIN. | ciajus (19.02.2017, 17:30)

Pomyślałem, że warto poinformować zainteresowanych. W końcu wywalczone.

Oficjalnie wszystkie nowe karty SIM w taryfach głosowych mają możliwość wyłączenia kodu PIN.

Więcej info pod linkiem:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=726847614151529&id=123157394520557

EDIT:
Dodam od siebie, że dość łatwo można taką wymianę otrzymać za darmo. Oczywiście Nju nie napisze tego oficjalnie na forum, by uniknąć masowych zgloszeń o wymanę karty SIM często dla ludzi, którym to obojętne czy mają ten PIN czy nie.
Jednak jeśli komuś zależy, a nie chce płacić to wspomnijcie w zgloszeniu, że nigdzie w regulaminie ani umowie z Nju nie ma słowa, że karta ma wymuszony PIN i że jest to działanie Operatora na niekorzyść klienta nie podparte żadnymi przepisami i wbrew ogólnie przyjętym praktykom Operatorów. 



wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 1 zalogowanych użytkowników