forumnju z rachunkiemusługi[Nokia Lumia 520] brak możliwości odbioru i wysyłania MMSów

[Nokia Lumia 520] brak możliwości odbioru i wysyłania MMSów

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~jareksłupsk

 

[Nokia Lumia 520] brak możliwości odbioru i wysyłania MMSów (2014-03-03 21:26)

U mnie działa po wybraniu ustawień ORANGE które miałam wcześniej. 


lumia 820

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~walizaeuro

 

[Nokia Lumia 520] brak możliwości odbioru i wysyłania MMSów (2015-01-14 16:24)

Odkąd posiadam Lumie 520 z Windows Phone 8 nie mogę wysyłać ani odbierać mmsów. Od razu zaznacze, że mam włączoną transmisje danych oraz sieć 3G.<br><br><br>Starałem się skonfigurować telefon według zaleceń na stronie, lecz jest to niewykonalne.<br><br><br>Na stronie widoczna jest taka instrukcja konfiguracji:<br>Przejdź do sekcji APN DO MMS<br> W pole NAZWA PUNKTU DOSTĘPU DO MMS wpisz mms<br> W pole NAZWA UŻYTKOWNIKA wpisz mms<br> W pole HASŁO wpisz mms<br> W pole ADRES PROXY wpisz 192.168.006.104<br> W pole PORT PROXY wpisz 8080<br> W pole ADRES CDENTUM MMSC wpisz http://mms.njumobile.pl<br>RODZAJ UWIERZYTELNIANIA ustaw na PAP lub CHAP<br><br><br>W telefonie nie ma takeigo pola jak  NAZWA PUNKTU DOSTĘPU DO MMS ani pozostałych.<br><br><br>Po wejściu w pole EDYTUJ APN DO MMSów pojawiają sie następujące pola:<br>APN<br>NAZWA UŻYTKOWNIKA<br>HASŁO<br>BRAMKA WAP (adres url)<br>Bramka WAP - port <br>MMSC (adres url)<br>MMSC - port<br>MAKSYMALNY ROZMIAR MMSa<br>PROSZE O ODPOWIEDZ BO DZWONIE DO OBSLUGI I NIE WIEDZA CO SIE DZIEJE!!!<br><br>

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~kedar

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~andrev

 

[Nokia Lumia 520] brak możliwości odbioru i wysyłania MMSów (2015-04-29 14:55)

Witam, mam Htc 8s wczoraj sam walczylem z ustawieniami mms ale nie sa tak trudne jak sie wydaje bynajmniej mi sie udalo a wiec pierw ustawiamy dane apn po internet
nazwa internet
apn internet
uzytkownik internet
haslo internet
zapisujemy nastepnie wchodzimy w ustawienia apn dla mms kasuje do zera ma byc wszystko puste wlaczamy transmisje danych i juz dzialaja mmsy.
Ta metoda u mnie dziala prosze sobie sprawdzic.

 

[Nokia Lumia 520] brak możliwości odbioru i wysyłania MMSów (2015-06-20 23:06)

Witam, 


w którymś poście pisałem już jak wybrnąć z problemu. Mam lumię 730 DS i też walczyłem z mms-ami.


Sprawa nie dotyczy konfiguracji MMS, tylko ustawień telefonu.


A więc:


1. Wejdźcie w "wiadomości"
2. Rozwińcie "ustawienia" (dla wiadomości)
3. Wchodzicie w  "ustawienia karty SIM"
4. WŁĄCZACIE OPCJĘ - pozwól na MMS, gdy dane są wyłączone.


i wszystko zadziała. Lumia zaciągnie MMS lub go wyśle bez łączenia z netem.


pozdawiam

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~zzzz

 

[Nokia Lumia 520] brak możliwości odbioru i wysyłania MMSów (2015-12-27 11:42)

Trzeba zainstalowa whatsupa-a albo bardziej popularnego viber-a i przez te programy wysylac mms. Posiadam lumie 820 i tez d


~vegas

odpowiedź

[Nokia Lumia 520] brak możliwości odbioru i wysyłania MMSów | misiek_o_1 (14.01.2015, 16:24)

Odkąd posiadam Lumie 520 z Windows Phone 8 nie mogę wysyłać ani odbierać mmsów. Od razu zaznacze, że mam włączoną transmisje danych oraz sieć 3G.<br><br><br>Starałem się skonfigurować telefon według zaleceń na stronie, lecz jest to niewykonalne.<br><br><br>Na stronie widoczna jest taka instrukcja konfiguracji:<br>Przejdź do sekcji APN DO MMS<br> W pole NAZWA PUNKTU DOSTĘPU DO MMS wpisz mms<br> W pole NAZWA UŻYTKOWNIKA wpisz mms<br> W pole HASŁO wpisz mms<br> W pole ADRES PROXY wpisz 192.168.006.104<br> W pole PORT PROXY wpisz 8080<br> W pole ADRES CDENTUM MMSC wpisz http://mms.njumobile.pl<br>RODZAJ UWIERZYTELNIANIA ustaw na PAP lub CHAP<br><br><br>W telefonie nie ma takeigo pola jak  NAZWA PUNKTU DOSTĘPU DO MMS ani pozostałych.<br><br><br>Po wejściu w pole EDYTUJ APN DO MMSów pojawiają sie następujące pola:<br>APN<br>NAZWA UŻYTKOWNIKA<br>HASŁO<br>BRAMKA WAP (adres url)<br>Bramka WAP - port <br>MMSC (adres url)<br>MMSC - port<br>MAKSYMALNY ROZMIAR MMSa<br>PROSZE O ODPOWIEDZ BO DZWONIE DO OBSLUGI I NIE WIEDZA CO SIE DZIEJE!!!<br><br>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

45 gości i 1 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies