profil na forum

nick
misiek_o_1
nowicjusz

moje ostatnie

[Nokia Lumia 520] brak możliwości odbioru i wysyłania MMSów

(2015-01-14 16:24 w wątku [Nokia Lumia 520] brak możliwości odbioru i wysyłania MMSów)

Odkąd posiadam Lumie 520 z Windows Phone 8 nie mogę wysyłać ani odbierać mmsów. Od razu zaznacze, że mam włączoną transmisje danych oraz sieć 3G.<br><br><br>Starałem się skonfigurować telefon według zaleceń na stronie, lecz jest to niewykonalne.<br><br><br>Na stronie widoczna jest taka instrukcja konfiguracji:<br>Przejdź do sekcji APN DO MMS<br> W pole NAZWA PUNKTU DOSTĘPU DO MMS wpisz mms<br> W pole NAZWA UŻYTKOWNIKA wpisz mms<br> W pole HASŁO wpisz mms<br> W pole ADRES PROXY wpisz 192.168.006.104<br> W pole PORT PROXY wpisz 8080<br> W pole ADRES CDENTUM MMSC wpisz http://mms.njumobile.pl<br>RODZAJ UWIERZYTELNIANIA ustaw na PAP lub CHAP<br><br><br>W telefonie nie ma takeigo pola jak  NAZWA PUNKTU DOSTĘPU DO MMS ani pozostałych.<br><br><br>Po wejściu w pole EDYTUJ APN DO MMSów pojawiają sie następujące pola:<br>APN<br>NAZWA UŻYTKOWNIKA<br>HASŁO<br>BRAMKA WAP (adres url)<br>Bramka WAP - port <br>MMSC (adres url)<br>MMSC - port<br>MAKSYMALNY ROZMIAR MMSa<br>PROSZE O ODPOWIEDZ BO DZWONIE DO OBSLUGI I NIE WIEDZA CO SIE DZIEJE!!!<br><br>

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób
Komunikat o cookies