forumnju na kartęusługiNJU Mobile, same problemy

NJU Mobile, same problemy

 

NJU Mobile, same problemy (2013-11-20 11:18)

to jest odpowiedź na post:

po założeniu blokady kradzieżowej w NJU bez kodu PUK nie masz możliwości odblokowania telefonu. Blokują serwis www. Nie zamówisz duplikatu SIM, nie zrobisz nic. Odchodzę z tej sieci bo nawet wymiana SIM kosztuje 25 zł. Polecam Virgin Mobile. Wymiana SIM bezpłatna, wysyłana poleconym w ciągu 2 dni. 19 groszy za minutę.



fakt

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

NJU Mobile, same problemy (2013-11-22 12:54)

 Ja też miałem problemy 2 dni temu. Wszystko działa bardzo wolno i uruchamia się powoli.Rejestracja numeru dopiero następnego dnia jest widoczna na stronie.Na reklamacje brak odpowiedzi. ale zadziałało wszystko w dniu następnym. System nie widzi doładowania i każe doładować konto aby włączyć rozmowy bez limitu. Zobaczył doładowanie dopiero następnego dnia.Trzeba cierpliwości aby wszystko zadziałało.

~ps.piotr

 

NJU Mobile, same problemy (2013-12-01 13:57)

[cytat]Masz pecha..... :-)
Jak widze za dużo z tej pechowości powagi sobie nie robicie.
A może to wy jesteście pechowi skoro nie tylko jeden użytkownik skarży się na to samo.

 

NJU Mobile, same problemy (2013-12-02 10:15)

Ja  czekam już prawie tydzień  przeniesieniem z orange na kartę do nju na kartę wysłałem sms na 601 i nic. Na chacie każą dzwonić na BOK a kto będzie bulił 5 zeta. Teraz się zastanawiam czy w ogóle przechodzić jak na samym początku takie problemy, a co bedzie później jak za każdym razem trzeba będzie dzwonić na BOK za 5 ZETA !!!!!!!!!

~silver

 

NJU Mobile, same problemy (2013-12-29 22:10)

O co tu chodzi? Można rozwiązać umowę bez problemu, bez skutków ubocznych w ciągu miesiąca. Jednocześnie jesli się to zrobi przed upływem 24 miesięcy od podpisania umowy to trzeba zapłacić 200 zł za aktywację. Została darowana w promocji w czasie podpisania umowy na czas nie określony. Ładny haczyk, a nawet HAK.

~głodny

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~olek3

 

NJU Mobile, same problemy (2014-06-30 08:09)

Takie polskie narzekanie. Zamiast przeczytać regulamin.

 

NJU Mobile, same problemy (2018-11-01 15:35)

Nie moge te zalogować mam problem z przełożeniem nr z innej sieci  plus nr tel był na brata a ja podałam tutaj że to moje i nie odmówili mi nawet nwm dlaczego 
I teraz nie wiem czy brać to czy mi się uda 

~iwonaaaa

 

NJU Mobile, same problemy (2018-11-02 13:08)

Nie za bardzo rozumiem o co chodzi, jak przenosisz numer z sieci Plus i jest on zarejestrowany na brata, to w zależności od oferty  powinnaś najpierw dokonać cesji lub przerejestrowania w Plusie na Ciebie i po aktualizacji danych napisać maila na przechodzedo@njumobile.pl celem wznowienia procesu przeniesienia numeru. Ze względu na to, że dane rejestracyjne się nie zgadzały wniosek został odrzucony.

odpowiedź

NJU Mobile, same problemy | ~silver (02.12.2013, 10:15)

Ja  czekam już prawie tydzień  przeniesieniem z orange na kartę do nju na kartę wysłałem sms na 601 i nic. Na chacie każą dzwonić na BOK a kto będzie bulił 5 zeta. Teraz się zastanawiam czy w ogóle przechodzić jak na samym początku takie problemy, a co bedzie później jak za każdym razem trzeba będzie dzwonić na BOK za 5 ZETA !!!!!!!!!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników