forumnju na kartęusługiNJU Mobile, same problemy

NJU Mobile, same problemy

 

NJU Mobile, same problemy (2013-11-20 11:18)

to jest odpowiedź na post:

po założeniu blokady kradzieżowej w NJU bez kodu PUK nie masz możliwości odblokowania telefonu. Blokują serwis www. Nie zamówisz duplikatu SIM, nie zrobisz nic. Odchodzę z tej sieci bo nawet wymiana SIM kosztuje 25 zł. Polecam Virgin Mobile. Wymiana SIM bezpłatna, wysyłana poleconym w ciągu 2 dni. 19 groszy za minutę.



fakt

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

NJU Mobile, same problemy (2013-11-22 12:54)

 Ja też miałem problemy 2 dni temu. Wszystko działa bardzo wolno i uruchamia się powoli.Rejestracja numeru dopiero następnego dnia jest widoczna na stronie.Na reklamacje brak odpowiedzi. ale zadziałało wszystko w dniu następnym. System nie widzi doładowania i każe doładować konto aby włączyć rozmowy bez limitu. Zobaczył doładowanie dopiero następnego dnia.Trzeba cierpliwości aby wszystko zadziałało.

~ps.piotr

 

NJU Mobile, same problemy (2013-12-01 13:57)

[cytat]Masz pecha..... :-)
Jak widze za dużo z tej pechowości powagi sobie nie robicie.
A może to wy jesteście pechowi skoro nie tylko jeden użytkownik skarży się na to samo.

 

NJU Mobile, same problemy (2013-12-02 10:15)

Ja  czekam już prawie tydzień  przeniesieniem z orange na kartę do nju na kartę wysłałem sms na 601 i nic. Na chacie każą dzwonić na BOK a kto będzie bulił 5 zeta. Teraz się zastanawiam czy w ogóle przechodzić jak na samym początku takie problemy, a co bedzie później jak za każdym razem trzeba będzie dzwonić na BOK za 5 ZETA !!!!!!!!!

~silver

 

NJU Mobile, same problemy (2013-12-29 22:10)

O co tu chodzi? Można rozwiązać umowę bez problemu, bez skutków ubocznych w ciągu miesiąca. Jednocześnie jesli się to zrobi przed upływem 24 miesięcy od podpisania umowy to trzeba zapłacić 200 zł za aktywację. Została darowana w promocji w czasie podpisania umowy na czas nie określony. Ładny haczyk, a nawet HAK.

~głodny

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~olek3

 

NJU Mobile, same problemy (2014-06-30 08:09)

Takie polskie narzekanie. Zamiast przeczytać regulamin.

 

NJU Mobile, same problemy (2018-11-01 15:35)

Nie moge te zalogować mam problem z przełożeniem nr z innej sieci  plus nr tel był na brata a ja podałam tutaj że to moje i nie odmówili mi nawet nwm dlaczego 
I teraz nie wiem czy brać to czy mi się uda 

~iwonaaaa

 

NJU Mobile, same problemy (2018-11-02 13:08)

Nie za bardzo rozumiem o co chodzi, jak przenosisz numer z sieci Plus i jest on zarejestrowany na brata, to w zależności od oferty  powinnaś najpierw dokonać cesji lub przerejestrowania w Plusie na Ciebie i po aktualizacji danych napisać maila na przechodzedo@njumobile.pl celem wznowienia procesu przeniesienia numeru. Ze względu na to, że dane rejestracyjne się nie zgadzały wniosek został odrzucony.

odpowiedź

NJU Mobile, same problemy | trzebinia (22.10.2013, 07:47)

Przeniosłem dwa numery do tej sieci, i zaczęło się:
-nie mogę zarejestrować karty
-nie mogę doładować telefonu
-nie mogę ustawić halogrania
Kontakt i obsługa z BOK tragiczna
Czy ktoś ma podobnie jak ja?, czy po prostu mam pecha.


wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

40 gości i 2 zalogowanych użytkowników