forumnju z rachunkiemusługinju inernetowy 40GB - wielka sciema

nju inernetowy 40GB - wielka sciema

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2017-12-16 01:26)

Jeśli ktoś korzysta z nju internet za 29 to proszę o kontakt na kris13250@gmail.com. Mega ważne. Chodzi mi o to czy daje radę ten net na router stacjonarny??? Błagam o odpowiedź!!!

~kris3

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2017-12-16 07:44)


 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2017-12-16 07:47)

a czy może mi ktoś podpowiedzieć w którym miejscu na stronie "moje konto" znajduje się informacja podająca ile mam GB w moim njuinternetowy i czy można w jakiś sposób  na bieżąco kontrolować ile jeszcze tego pozostało mi w cyklu miesięcznym? z góry dziękuję za odpowiedź.

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2017-12-16 17:16)

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2018-01-03 18:39)

Nie polecam Nju mobile, są niepoważni. Po raz drugi kurier nie dostarczył od nich umowy. Po licznych probach i długich minutach oczekiwania udało się z nimi skontaktować. Odpowiedz była jedna - nie odpowiadają na kuriera. Ok, niech wezmą tylko pod uwagę to, ze może warto zmienić DPD na inna firmę kurierską, których jest dość duży wybór. Kurier kpi sobie z klienta, nie dostarcza przesyłki a podaje do wiadomości, ze odbiorca nieobecny. DPD zrzuca winę na Nju a Nju na DPD. Jeden wart drugiego. NIE POLECAM!!!!!!!

~niedoszły.klient

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2018-03-09 16:45)

to jest odpowiedź na post:

Nie polecam Nju mobile, są niepoważni. Po raz drugi kurier nie dostarczył od nich umowy. Po licznych probach i długich minutach oczekiwania udało się z nimi skontaktować. Odpowiedz była jedna - nie odpowiadają na kuriera. Ok, niech wezmą tylko pod uwagę to, ze może warto zmienić DPD na inna firmę kurierską, których jest dość duży wybór. Kurier kpi sobie z klienta, nie dostarcza przesyłki a podaje do wiadomości, ze odbiorca nieobecny. DPD zrzuca winę na Nju a Nju na DPD. Jeden wart drugiego. NIE POLECAM!!!!!!!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1520610303962

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2018-03-14 10:47)

Witam, wiem ze rrzniecie mnie na internecie tzn.kiedys mialem 30GB I STARCZYLO korzystalem tyle samo nagle zaczelo brakowac GB i zaczalem dokupywac pakiety za 9zl teraz mam 60GB i braklo i znowu dokupuje. Jak mozna wykorzystac tak duze ilosci GB skoro filmow ogladam malo sporadycznie a jak wlacze film na youtube ktory ogladam 10min to juz nie ma pare GB JAKIES CHORE TEMATY!!! DLA MNIE TO SKANDAL ZE TAK OSZUKUJECIE I UDOWODNIE TO W INNY SPOSOB. JAK MOZNA w taki sposob okradac ludzi czyste chamstwo z waszej strony. Bede musial zrezygnowac z waszej uslugi i powiedziec zegnajcie........Tyle czasu jestem u was w tej jeb.... sieci a wy mi robicie takie zarty ze mam 60gb internetu i na nic nie starcza!!!!! co to ma byc za bandytyzm??????? skonczylo sie!!!!!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2018-03-22 13:32)

Może zamiast wyzywać od złodziej wrzuć sobie jakąś apke co monitoruje ruch sieciowy i będziesz wiedział dlaczego nagle coś ci tyle transferu zerzarło. Obecnie prawie wszytko korzysta z internetu i często pobiera aktualizacje nawet bez naszej wiedzy. Jeśli posiadasz sieć WiFi dobrze by było i tam sprawdzić czy przypadkiem ktoś na tobie nie żeruje. Wtedy można porównać nasze zużycie transferu do tego co pokazuje operator po wysłaniu sms'a lub na stronie. 

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2019-02-04 11:17)

to jest odpowiedź na post:

Dalem sie nabrac na reklame. Wzialem pakiet njuinternetowy gdzie za 29zl mialem miec 40GB bez limitu, a tu paru dniach uzytkownia okazalo sie ze limit jest ustawiony na 16GB i aby korzystac z pelnej predkosci zycza sobie aby dokupic dodatkowy pakiet internetowy.

Mam 14 dni aby rozwiac umowe i chyba tak zrobie :-)



Bo pierwszy okres rozliczeniowy ZAWSZE niepełny, jest niepełna opłata i proporcjonalny do niej pakliet internetu. Drugi i każdy kolejny okres rozliczeniowy daje 40GB  na pełnej prędkości + to, co daje "im dłużej tym lepiej"

~nick1234556

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2019-02-28 08:56)

Mam już 100 Gb i jak do tej pory jest ok !!!

~ert

odpowiedź

nju inernetowy 40GB - wielka sciema | karol--- (22.03.2018, 13:32)

Może zamiast wyzywać od złodziej wrzuć sobie jakąś apke co monitoruje ruch sieciowy i będziesz wiedział dlaczego nagle coś ci tyle transferu zerzarło. Obecnie prawie wszytko korzysta z internetu i często pobiera aktualizacje nawet bez naszej wiedzy. Jeśli posiadasz sieć WiFi dobrze by było i tam sprawdzić czy przypadkiem ktoś na tobie nie żeruje. Wtedy można porównać nasze zużycie transferu do tego co pokazuje operator po wysłaniu sms'a lub na stronie. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 0 zalogowanych użytkowników