forumnju na kartęofertamigracja z orange na kartę do nju bez wysylania SMSa

migracja z orange na kartę do nju bez wysylania SMSa

 

migracja z orange na kartę do nju bez wysylania SMSa (2016-01-19 00:57)

Chciałbym przenieść swój numer z Orange do Nju na kartę ale nie mam środków na koncie żeby wysłać SMSa na numer 601. Konta nie opłaca się doładowywać bo minimalna kwota doładowania to 5zł a zaraz po przeniesieniu numeru środki na koncie zostaną wyczyszczone.
Szukałem innych sposobów na migrację do Nju i znalazłem kod *127*50# ale u mnie nie działa. Dostaję komunikat "Usługa nie dostępna w twoim planie taryfowym" (mam Orange ONE).

Czy jest jakiś inny sposób na przeniesienie numeru z Orange do Nju, bez doładowywania konta?

~grzegorz1978

 

migracja z orange na kartę do nju bez wysylania SMSa (2016-09-23 21:33)

Niestety nie ma innej mozliwosci mialem ten sam problem czyli niestety doladowac 5zl wydzwonic zostawic okolo 1zl i przeniasc numer kodem.

 

migracja z orange na kartę do nju bez wysylania SMSa (2016-09-23 22:08)

Żal Ci 5zł? 


Z z czym do ludu?

[edytowane przez jackbb o 08:46 w dniu 2016-09-24]
 

migracja z orange na kartę do nju bez wysylania SMSa (2016-09-24 13:54)

@jackbb
Tak to już jest.
Niektórym żal d... ściska, bo trzeba doładować konto, a potem z racji tej chciwości taki delikwent chce wykorzystać maksymalnie ile się da i zostawić tylko 20 groszy na wysłanie finalnego SMS-a.
Przez zagapienie zużyje więcej i zostanie np. 15 groszy, które nie starczą na wysłanie tego SMS-a  o przeniesienie, więc trzeba kolejny raz doładować za 5zł, czyli razem już 10zł w plecy ;)

Warto zastosować patent podany przez @abc, aby zostawić 1zł, jak pamiętam eska była w One po 20 groszy, więc w razie czego tracimy tylko 80 groszy. Tyle chyba każdy, nawet gimnazjalista jest w stanie poświęcić :)

 

migracja z orange na kartę do nju bez wysylania SMSa (2017-08-30 18:29)

to jest odpowiedź na post:

Chciałbym przenieść swój numer z Orange do Nju na kartę ale nie mam środków na koncie żeby wysłać SMSa na numer 601. Konta nie opłaca się doładowywać bo minimalna kwota doładowania to 5zł a zaraz po przeniesieniu numeru środki na koncie zostaną wyczyszczone.
Szukałem innych sposobów na migrację do Nju i znalazłem kod *127*50# ale u mnie nie działa. Dostaję komunikat "Usługa nie dostępna w twoim planie taryfowym" (mam Orange ONE).

Czy jest jakiś inny sposób na przeniesienie numeru z Orange do Nju, bez doładowywania konta?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1504110569648

 

migracja z orange na kartę do nju bez wysylania SMSa (2017-09-23 04:17)

Wyślij darmowy sms Kredyt na 808, Gdy otrzymasz kredyt od Orange, wyślij sms o treści nju na 601 i jesteś w nju :) Nie zapomnij doładować konta będąc już w NJU kwotą minimalną 5zł, żeby mieć ważne bezterminowo!

~pomocny

 

migracja z orange na kartę do nju bez wysylania SMSa (2018-07-08 21:52)

to jest odpowiedź na post:

Wyślij darmowy sms Kredyt na 808, Gdy otrzymasz kredyt od Orange, wyślij sms o treści nju na 601 i jesteś w nju :) Nie zapomnij doładować konta będąc już w NJU kwotą minimalną 5zł, żeby mieć ważne bezterminowo!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1531079546135

 

migracja z orange na kartę do nju bez wysylania SMSa (2019-01-06 15:43)

to jest odpowiedź na post:

Wyślij darmowy sms Kredyt na 808, Gdy otrzymasz kredyt od Orange, wyślij sms o treści nju na 601 i jesteś w nju :) Nie zapomnij doładować konta będąc już w NJU kwotą minimalną 5zł, żeby mieć ważne bezterminowo!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1546785815049

 

migracja z orange na kartę do nju bez wysylania SMSa (2019-04-11 09:30)

Kodem nie udało sie przenieść sms na numer 601 o treści Nju tak ale i tak trzeba sie udać na poczte-kiosku lub operatora Orange by ponownie zarejestrować numer u nowego operatora więc jeśli komuś niezależny na starym numerze tel. to nowy starter rejestracja i OK 

~obcy32

 

migracja z orange na kartę do nju bez wysylania SMSa (2020-01-16 02:03)

to jest odpowiedź na post:

Wyślij darmowy sms Kredyt na 808, Gdy otrzymasz kredyt od Orange, wyślij sms o treści nju na 601 i jesteś w nju :) Nie zapomnij doładować konta będąc już w NJU kwotą minimalną 5zł, żeby mieć ważne bezterminowo!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~tablet

odpowiedź

migracja z orange na kartę do nju bez wysylania SMSa | ~lopiko (17.07.2020, 16:44)

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

13 gości i 0 zalogowanych użytkowników