forumnju z rachunkiemusługiWymiana kary SIM na obsługującą LTE

Wymiana kary SIM na obsługującą LTE

 

Wymiana kary SIM na obsługującą LTE (2015-12-31 07:38)


Witam,
Chcę wymienić moją starą kartę SIM na nową, obsługującą LTE. Na Infolinii zapewniono mnie, że w takim wypadku wyjątkowo wymiana obywa się bezpłatnie w wybranych salonach Orange (standardowo wymiana odbywa się wysyłkowo i kosztuje 25zł) i potrzebuje jedynie numeru superPIN (umowa nie jest na mnie).
Bardzo niemiła Pani w salonie Orange zgodziła się tylko na odpłatną wymianę mówiąc, że mogę to sobie reklamować, a następnie odmówiła wymiany wymagając dowodu osobistego osoby na którą jest umowa lub kopii dowodu i pisemnego upoważnienia.


Kto ma rację? Konsultant Infolinii czy Pani z salonu?

 

Wymiana kary SIM na obsługującą LTE (2016-01-03 18:13)

Mnie również nie udało się dokonać wymiany. Ogólnie to wywołałem wielkie zdziwienie swoim pytaniem o wymianę karty  aż  pani sama zerknęła w mój telefon sprawdzić opis tej "promocji" Skwitował to jako nieporozumienie i że oni absolutnie nie obsługują sieci NJU.

odpowiedź

Wymiana kary SIM na obsługującą LTE | zly (31.12.2015, 07:38)


Witam,
Chcę wymienić moją starą kartę SIM na nową, obsługującą LTE. Na Infolinii zapewniono mnie, że w takim wypadku wyjątkowo wymiana obywa się bezpłatnie w wybranych salonach Orange (standardowo wymiana odbywa się wysyłkowo i kosztuje 25zł) i potrzebuje jedynie numeru superPIN (umowa nie jest na mnie).
Bardzo niemiła Pani w salonie Orange zgodziła się tylko na odpłatną wymianę mówiąc, że mogę to sobie reklamować, a następnie odmówiła wymiany wymagając dowodu osobistego osoby na którą jest umowa lub kopii dowodu i pisemnego upoważnienia.


Kto ma rację? Konsultant Infolinii czy Pani z salonu?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 1 zalogowanych użytkowników