forumnju z rachunkiemusługiPrzeniesienie 2 numerów z Play

Przeniesienie 2 numerów z Play

 

Przeniesienie 2 numerów z Play (2015-12-03 10:51)

Witam
Przeniosłem 1 numer z Play do NJU narazie mam numer tymczsowy bo do stycznia obowiązuje mnie umowa. Chciałbym przenieść drugi numer i dołączyć go w tandemie do tego pierwszego. Czy mogę go dołączyć w czasie gdy aktywny jest numer tymczasowy, czy muszę czekać aż zacznie działać numer przenoszony ???

 

Przeniesienie 2 numerów z Play (2015-12-03 20:04)

Ten drugi przenieś "na kartę" bez rachunku. Potem kupisz go za 9zł. jako dodatkowy.

~jarema

 

Przeniesienie 2 numerów z Play (2015-12-03 22:19)

@bundy81

Na numerze tymczasowym nie można podpiąć drugiego numeru jako Nju Dodatkowy.
Musisz poczekać, aż numer docelowy zostanie przeniesiony do Nju i dopiero wówczas będziesz mógł złożyć zamówienie na Nju Dodatkowy, czyliw  Twoim przypadku dopiero w styczniu

Jeśli ten drugi numer też jest abonamentowy i cyrograf kończy się w styczniu to pisz wypowiedzenie, z zastrzeżeniem, że po okresie promocyjnym nie wyrażasz zgody na przejście umowy na czas nieokreślony i prosisz o przejście do oferty na kartę.
Jak numer będzie działał w Play w ofercie na kartę to późniejsze przejście do Nju jako Nju Dodatkowy nie będzie wymagało miesięcznego okresu wypowiedzenia w Play.

Możesz zrobić jak pisze ~jarema ale najpierw kurier dostarcza kartę SIM do oferty na kartę a potem drugi raz musi przyjechać kurier z umową do Nju z rachunkiem jako Nju Dodatkowy, więc 2x musisz polować na kuriera.

Rób jak uważasz i co jest dla Ciebie lepszym rozwiązaniem :)

odpowiedź

Przeniesienie 2 numerów z Play | bundy81 (03.12.2015, 10:51)

Witam
Przeniosłem 1 numer z Play do NJU narazie mam numer tymczsowy bo do stycznia obowiązuje mnie umowa. Chciałbym przenieść drugi numer i dołączyć go w tandemie do tego pierwszego. Czy mogę go dołączyć w czasie gdy aktywny jest numer tymczasowy, czy muszę czekać aż zacznie działać numer przenoszony ???
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników